Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha le van állítva az utasforma...

Fortissima Finguss kérdése:

Ha le van állítva az utasformalom akkor mégis mik húzzák a csíkokat Magyarország felett?

Figyelt kérdés
Ma utaztam a Keleti Pályaudvar - Kelebia vonalon. Nem láttam be a teljes eget de így is legalább 3 durva csíkhúzásra figyeltem fel amik délutánra igen szépen elhúzódó felhőzetté alakultak át? Remélem nem azt mondják erre a tisztelt szagérők hogy ezeket a tehergépek húzzák? Meg hogy ezek a jól ismert kondenzcsíkok?

#kondenzcsík #chemtrail #csíkok az égen
2020. ápr. 27. 21:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Fél órán belül min. 1 ujjnyira dagadtak a csíkiak, délután visszafelé már legalább 3 ujjnyi szélesek voltak. Nyújtott kar esetén mérve.

Vagy ezek csak sima kondenzcsíkok voltak?

2020. ápr. 27. 21:07
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Mért lenne leállítva? Egész Európában járnak az utasszállítók, egyik száll fel a másik után, te nemtom mit szedtél.


[link]

2020. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Mivel nemrégiben az 5g-s kérdéseddel fárasztottál minket ,így gondolom azt akarod hallani hogy chemtrail
2020. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Á nem én a huhogókórus szeretném hallani, hogy ezek kondenzcsíkok voltak.
2020. ápr. 27. 21:14
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
2020. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

1.: Az utasforgalom NINCS mindenhol leállítva, járnak menetrend szerinti gépek is.


2.: Teherszállító gépek is járnak, a szokásosnál több is.

2020. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Jé egy chemtrailes troll ilyen is rég volt, manapság a chemtrail , HAARP és társai kimentek a divatból.
2020. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 8

Hol nincsenek leállítva? Magyarországon le vannak. Töke ugyanúgy be van szürkítve az ég. Gondolom éjszsaka is kondenzcsíkoznak :-)

2020. ápr. 27. 21:33
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Remélem nem hiszed hogy a "kondenzcsík" az bent van egyes gépekben és kiengedik majd húzzák maguk után és emiatt csakis azoknak lehet és csakis meghatározott formájúak? Mert másképp nem tudom értelmezni a kérdésedet.
2020. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
A kondenzcsikok nem utasszállítók után maradnak, azok a katonai vadászgépek nyomai. Tudod, ami úgy süvít, hogy megsüketülsz tőle.
2020. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!