Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az enyhítés miatt megrohamo...

Ha az enyhítés miatt megrohamozzák az emberek a ki-beülős helyeket, megnő a fertőzöttek száma, utána mi lesz a következő lépés?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Utána jön a "húzd meg".
2020. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fortissima Finguss ***** válasza:
0%
Újból szigorítás és kényszer oltás+kényszer csippelés propagálása, mert azután aztán minden jóra fordul :-))
2020. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akaratom ellenére nem adhatnak be oltást,az tuti :)
2020. ápr. 29. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem rohamozzák. Nem lesz mit. Amikor már lesz, akkor probléma nem lesz.

De főleg nem kell mindent szó szerint venni és továbbgondolni.

A járvány még egy darabig eltart, egyelőre ennyi bizonyos, a többi fantazmagória.

2020. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Le van írva,hogy nemsokára kinyithatnak ezek a helyek.Csak be kell tartaniuk pár szabályt,tömeg ne legyen,távolságbetartások,bár ezt hogyan oldanák meg,nem tudom.Sehogy,de mindegy,mert ki fognak nyitni.Én biztos nem fogok benyomorodni emberek közé sehova,és nem fogok ennyi ember közé kiülni sem egy ital miatt.De nagyon sokan lesznek akik igen,mert eddig is hülyeségnek tartották az egészet.Sok lesz a kontakt,tehát biztos hogy megugrik majd a szám.Utána nem tudom hogyan fognak tudni megint szigorítani,mert sokak nem fognak vele foglalkozni.
2020. ápr. 29. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!