Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, milyen enyhítés...

Mit gondoltok, milyen enyhítés (ek) ről lesz szó szerdán?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Most sem vagy korlátozva semmiben, nincs mit enyhíteni.
2020. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Én úgy hallottam hogy nem fogjuk annyira utálni a sorost, persze nem lesz barát még nem jöhet Magyarországra,mondjuk nem is hiányzik! De vége lesz a soros plakatnak meg a kisfilmeknek és nem nagyon beszélünk majd róla!
2020. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem elsősorban a boltok nyitvatartását fogják jobban engedni. Vagyis, amik eddig 15.00-ig lehettek nyitva, azokat nem korlátozzák. Ill. minden bolt nyitva lehet (ruházati, ill. cipőbolt pl. eddig nem lehetett).

Rövid időn belül valamit fognak az éttermekkel, szállodákkal is csinálni, mert ők eddig teljesen ki voltak ütve.

2020. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem kb az lesz, mint az első 2 hétben, amikor még nem a kijárási korlátozás volt. Kb ez, kivéve a határellenőrzéses részt, és a sulik is zárva maradnak: [link]
2020. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Minden azon múlik, hogy Magyarországon mennyivel akarnak nagyobb válságot a világ urai, mint ami most van. Ha sokkal, akkor legfeljebb minimális enyhítések jönnek. Ha már elég nekik, akkor komoly enyhítésekre számíthatunk. Ezt viszont csak ők tudhatják.
2020. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Honnan veszed, hogy szerdán bejelentés lesz?
2020. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk 3ig nyitva vannak a ruha, cipő üzletek is:O
2020. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-re:

Igen, én is láttam már ilyeneket. Bár szerintem ők szabályt sértenek, de valószínűleg a hatóságok már szemet hunynak felette.

2020. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

A boltok tovább maradhatnak nyitva és egyes gazdasági szereplők, üzletágak kinyithatnak.

Viszont valamit valamiért, tehát lesz szigorítás is. Kötelező maszk zárt helyeken pl.

Ez csak tipp józan paraszti ésszel ;)

2020. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
5: "A világ urai" :DDDD van a japánoknak erre egy jó szava: chuunibyou!
2020. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!