Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ellenzékiek most már ne...

Mi ellenzékiek most már ne fizessünk adót? Hiszen kövér elvtárs és gulyás szerint sem vagyunk a magyar nemzet részei.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 11:37
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Miért? Az a magyar aki bőrfejjel gyűlölködve nékküledet énekel? Vagy az az igaz magyar aki mélyszegény és ezért 2 kiló krumpliért behódol a fidesznek? Vagy a sok oligarcha és stróman?

Aki az európai értékeket tekinti értéknek és nem a gyűlölködést idegengyűlöletet az már egy semmire való aki tűnjön az országból?

Vagy a fidesz most szándékosan lázítja a hangulatot az ellenzéki érzelmű emberek között?

2020. ápr. 30. 12:59
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki a magyar, azt nem Kövér dönti el, se Gulyás, se a Fidesz, se a Gyk-ra írogatók. Én itt születtem, itt élek, magyarnak érzem magam, de nem szeretem a jelenlegi kormányunkat. Ettől mèg magyar vagyok, és az is maradok, ha a fejetekre álltok, akkor is.
2020. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

"Miért? Az a magyar aki bőrfejjel gyűlölködve nékküledet énekel?"


verjed a szalmabábot! csak a fejét! nem apád!

2020. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

szerined apró antal egy kommunsita gyilkos volt? szerinted dobrev klárának nem kéne eltakarodni a politikából?


AKKÓÓ TE NEM VAGY AJORÓPAI!!

2020. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
46%

"Aki az európai értékeket tekinti értéknek és nem a gyűlölködést idegengyűlöletet az már egy semmire való aki tűnjön az országból?"


Milyen idegengyűlölet? Azért mert valaki nem akar a hazájába melyet évszázadokon keresztül védtek a nagyjaink,és azért küzdöttek,hogy meg maradjon a Magyarság..Nem akar befogadni millió számra bevándorlókat...Azért valaki idegengyűlölő?? Azon túl,hogy imádom a más kultúrát,népeket és semmi bajom pl az Arabokkal,törökökkel,Szírekkel stb...

Nem az az Európai kultúra,hogy nagy DK-s vagy mert az nem Európai szint az csak az EU szintje.! Európa a nemzetállamoké!

És mert szeretem Európát és a benne élő népeket,és fontos az ő identitásuk attól nem leszek idegengyűlölő!

2020. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Szomorú hogy ilyen buta emberek is vannak az országban. És ez lenne a többség? Rasszisza neon-cik.
2020. ápr. 30. 13:10
 27/40 anonim ***** válasza:

!!én itten esősóóórba európai vagyok!!

te nem vagy európai te fidesznáci vagy!!!

nem mongyad meg hogy ki a magyar!! esősróórba európpaia

2020. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
24-es. Akkor ugye te Varga Jucikát is takarítanád a politikából ugye? Hiszen az ő apja sem egy nyugati arisztokrata.
2020. ápr. 30. 13:11
 29/40 anonim ***** válasza:
ESŐRSÓÓRBAN EURÓPAIII VAGYOKHH!!
2020. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább most már hagyd abba ezt a feszültségkeltést, mert csak az derül ki egyre inkább, hogy mennyire buta vagy és szűk látókörű!
2020. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!