Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konzervatív, keresztény...

Konzervatív, keresztény magyarok hogy fogtok ezek után jó szívvel a fideszre szavazni, hogy a Borkai botrányban kiderült micsoda fertő van a színfalak mögött?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Most hogy tudsz az ellenzékre szavazni amikor rég kiderült, hogy inkompetensek és képtelenek jól vezetni az országot? Feri aki aktívan részt vett Magyarország csőd szélére vitelében most a legnépszerűbb ellenzéki párt vezére.


Szerintem többé kevésbé de megfelelően kezelték az ügyet. Aki bűnös volt bűnhődött, aki meg maradt az elméletileg tiszta.

2020. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem éppen mai téma már.. de jogos.
2020. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Kevesen tudják azt az infót amit most elárulok, ez amolyan belső titok. Borkait Soros György vitte bele ebbe a gusztustalan dologba amit művelt! De szerencsére már eltávolították és így soros már nem tud Győrben labdába rúgni
2020. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Én keresztényként ezután is csak KDNP-sre fogok szavazni! Borkai fideszes, nem KDNP.-S
2020. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Keresztényként nem is tudsz másra szavazni csak a kormányra. Most szavazz az 1000x roszabb magyar,keresztény, hetero, fehér gyűlölő liberálisokra ? -😦
2020. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#4! "Én keresztényként ezután is csak KDNP-sre fogok szavazni! Borkai fideszes, nem KDNP.-S"

Kac- kac- kukac!!!!!!!!!!!!!!!!

2020. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Borkai nem csinált fertőt. Ő csak szexuális vágyakat élt ki. Ez teljesen normális, hogy van nemi vágya. Ti is felizgultatok volna a nőkre még ha nem is pont rájuk de valaki másra igen, ti is akarnátok jobnál jobb nőket, Borkai is ilyen. Ennyi.
2020. máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Hiába erőlködsz, Borkai egy magánéleti botrányba bukott bele, nem másba.

Megcsalta a nejét, kurv*zott. Ennyi.

Az ég világon semmi köze ahhoz hogy a munkáját hogyan végezte. Ha gyurcsányoddal is csak ennyi gond lett volna, akkor nem is lenne a legelutasítottabb politikus.

Mindig vicces látni mennyire próbáljátok azt a látaszatot kelteni hogy itt mekkora nagy botrányos ügylet volt - miközben Czeglédy-t, aki el is ítéltek adócsalásért, azt most is a politikusaitok alkalmazzák, A kispesti kábítószeres meg korrupciós botrányban nyomoznak éppen és nem csak feltételezések miatt, hanem mert az érintettek vallották be és hangfelvétel van róla. Ahogy ott van Gréczy is a maga szexbotrányával. Borkai legalább olyanoknak mutogatta magát akik önkéntesek voltak és vállalták.

2020. máj. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy képmutatóak.
2020. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok semmilyen párti, ha egy számotokra kelkemetlen kérdés az nem lehet más csak gyurcsányista vagy ellenzéki, ilyen válaszokon csak mosolyogni tudok. Én csak egy gondolkodó ember vagyok, ugyanúgy utálom a fideszt, mint a Gyurcsányt.
2020. máj. 1. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!