Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ezek után hogy...

Fideszesek ezek után hogy tudtok fideszesek maradni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


A Nő facebookja: [link]



(Még egy külön dolog, de (lehetséges) bizonyíték, hogy nem végezne teszteléseket: [link] )



2020. máj. 1. 22:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Mit szeretnél kérdezni?
2020. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
35%
"Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező"
2020. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Azt, hogy hogyan tudja valaki azután is elfogadni a fideszt, hogy ilyenek megtörténnek, hogy egy ártatlan embert üldöznek "rémhírterjesztés" miatt.
2020. máj. 1. 22:14
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Amikor én posztolok internetre, az a minimum, hogy nem teszem ki a nevemet. Keményebb posztok esetén pedig az ip címemet se használom.
2020. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Hát igen. Lassan el lehet gondolkozni azon, hogy az ilyen kérdésekhez sem kéne használni az ip címemet...
2020. máj. 1. 22:29
 6/36 anonim ***** válasza:
52%
Ajjaj, nagy bajok vannak nálad...
2020. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
35%
Elolvastam a híreket. És?
2020. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

22:32

Ezt gondold át mégegyszer! Linkeltem dolgokat, ami után felvetődik a kérdés, hogy tényleg hogyan tud kiállni valaki amellett, ami a saját jogait is elveszi, erre meg csak személyeskedéssel válaszolsz, ami azt jelenti, hogy tényleg nem tudsz kitalálni egy jó okot, hogy mért maradsz fideszes.


Ha meg arra gondolsz, hogy az előző kommentek miatt vagyok bolond, akkor meg csak annyi a válaszom, hogy egy enyhe túlzás volt benne, ezt jelezte a 3 pont a végén, persze valamennyi esély még tényleg van rá, hogy valamennyi időn belül ez valósággá válik.

2020. máj. 1. 22:42
 9/36 A kérdező kommentje:

22:35

Egy embert azért hallgatnak ki, és később lehet eljárást is indítanak ellene, mert véleménye van az interneten. Ez Orbán miatt van, mert a "rémhírterjesztők" ellen hozott törvényt.


Ezen kívül még hazugságok vannak arról, hogy mennyi tesztet csinálnak.

2020. máj. 1. 22:46
 10/36 anonim ***** válasza:
67%
Megsúgom, hogy a rémhírterjesztés szigorú szankcionálása kapcsán speciel egyetértés van kormány és ellenzék között. Te nagyon mellélőttél öregem. (Melyik anarchista mikropárt soraiba tartozol?) :DDD
2020. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!