Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá vajon reális esély,...

Árokpart kérdése:

Van rá vajon reális esély, hogy a kormány netán esetleg menet közben meggondolja magát és mégis lehetnek nyáron kisebb tömegrendezvények?

Figyelt kérdés
Az természetes és arra szerintem mindenki számított is, hogy Sziget fesztivál meg a VOLT és hasonló nagyobb rendezvények nem lehetnek. Viszont legalább egy város vagy falunapot lehessen tartani esetleg búcsút vagy a Balatonnál egy kisebb koncertet. Más is reménykedik benne, hogy esetleg mégis majd lehetnek ilyen kisebb rendezvények, koncertek?
2020. máj. 1. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem reális, mivel egy ilyen vírus lefolyása 4 év, ha csak nem találnak ki valamit ellene. Ennyi időre nem állhat meg az élet.
2020. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Mivel már most is lazítások vannak, ezért ez mér több, mint reális esély.
2020. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Majd nézzük a koncertet itthonról ZOOM-on.
2020. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, tényleg ennyire rettenetes bulikázás nélkül élni? Én speciel világéletemben viszolyogtam a tömegtől, és most úgy érzem, nem vesztettem semmit. Komolyan meg vagyok lepve, mennyien nyavalyognak.

Egyébként a lazításokat korainak tartom, és szerintem meglesz ennek a böjtje.

2020. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

#4


Ha nem lazítanak annak is, akkor még gyorsabban omlik össze a gazdaság. 0 Forint bevétellel nem sokáig maradnak fent a vállalkozások, a "háde kítezer milliárdos mentűcsomag" meg csak szépen hangzik, de "alulra" nem nagyon fog jutni, a nagykutyák osztják el, mint mindig.

2020. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy ha mást nem is a strandokat meg kell nyitni nyáron, túl meleg lesz az idő, inkább betegedjenek meg ott páran, minthogy mészárlást rendezzen pár fazon aki bekattant az időjárástól.


És nagyon nem fair az sem, hogy egyes megyékben szopatás megy még, máshol meg lehet már lazázni. Remélem nem marad örökké így, mert ez kicsit kicseszés.

2020. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Te valamit rettenetesen félreértesz. A kormány gondolhat amit akar, a dolgot a vírus (és a tömeg) dönti el. Ha van fegyelem, a kormány költ az egészségügyre, akkor nyár végére lehet nagyobb mozgás. Olyan, mint a korábbi, az idén nem valószínű. Ha viszont ez a fegyelem és egészségügyi kormányzati munka rossz lesz, akkor nyár végén nem az lesz a gondod, hogy lesz-e tömegrendezvény, hanem hogy élsz-e még.
2020. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Talán, de mivel számítanak egy második hullámra is, így nem lesz olyan a dolgok menete még egy ideig szerintem mint amilyen a vírus előtt volt. Azaz a város, falunap, mit tudom én mi alatt még rezeg a léc.
2020. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

#7


...? Ez a betegség a gyengéket szelektálja, normál immunrendszerrel semmi bajod nem lesz. Viszont egy ropogós gazdasági összeomlás esetén, csak a milliók bástyái védhetnek meg, középosztály és "szegényemberek" készülhetnek az éhezésre.

2020. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Ezt az embereknek kell kikényszeríteni. Ahogyan a kijárási korlátozást sem tudták betartatni, úgy a rendezvényes szart sem tudják, ha kellően sok ember ellenáll. A magam részéről természetellenesnek tartom, hogy kvázi munkagépek vagyunk bármilyen szabadidős, kikapcsolódási lehetőség nélkül. Igazából így nem igazán van értelme dolgozni, mert utazni nem lehet, szórakozni nem lehet, elvegetálni meg az utolsó faluban is jobban ellehet, mint a megfojtott, bebörtönzött Budapesten.
2020. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!