Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi helyzetben lehet...

A jelenlegi helyzetben lehet Svédországba menedékjogot kérni?

Figyelt kérdés
Elegem lett a járványhisztiből, és a folyamatos korlatozásokból, nem akarok még évekig rettegésbe tartva élni az alapvető jogaimtól megfosztva, diszkriminálva csak azért, mert Budapesti vagyok. Van lehetőség erre hivatkozva a svédeknél, mint az egyetlen józanul gondolkozó országnál menedékjogot kérni?
2020. máj. 1. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem kellett volna Karácsonyra szavaznod...
2020. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem kérhetsz menedékjogot EU belül, de Brazíliát tudom ajánlani, ott sincsen korlátozás.
2020. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A brazilok csórók, de jól a nők, meg többet ér a pénzem. Megfontolandó.
2020. máj. 1. 23:28
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező minek akarsz te jó nőkért kimenni Brazíliába? Itt vannak a legjobb nők nem tudtad? A magyar nők a legszebbek te barom! Az itteni nőknél nincs jobb sehol a világon!
2020. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, csak itthon éppen semmit nem lehet csinálni. Annyiból áll az életed, hogy reggel felkelsz, szarsz, fogat mosol, dolgozol a szar home officeban, fos maszkban lemész a boltba, visszamész a pudvás lakásba, legjobb esetben kivered, ha ahhoz is demotivált vagy, akkor a gyakorikerdesek politika rovatában ventillálsz. Mindezt azért, mert a város, amiben élsz nem Fideszes főpolgit választott...
2020. máj. 1. 23:39
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
5. A Fidesz döntése volt, hogy Budapesten meghosszabítják az intézkedéseket, nem a nem fideszes polgármesteré. Mivel ugye rendeleti kormányzás van, az önkormányzatoknak ebbe nincs sok beleszólása. Amúgy meg ez legyen a legnagyobb bajod.
2020. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy KariGeri rendelte el. Azt mondtam, hogy van egy olyan megérzésem, hogy bosszúból szívatják Budapestet az elvesztett választások miatt.
2020. máj. 1. 23:45
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Svédeknél csak muszlim vagy néger kaphat menedékjogot. Menj Észak-Koreába, ott nincs koronavírus miatt korlátozás. Ott más van, mondjuk kényelmetlenebb, de nincs Orbán meg Karácsony Gerő sem.
2020. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy menedékjogot nem a háborús menekülteknek adnak (elvileg)? Szerintem ezzel nem kérhetnél menedékjogot.
2020. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A svédeknél sosem lehet tudni, egy próbát megér.

A svédek furák, sok svéddel beszéltem már online, és felvetettem nekik a jólét témakörét, és sokan el is ismerték, hogy elment az eszük a jóléttől. Hogy alapból nem kell küzdeniük semmiért az életben, mégis mindenki jól él.

2020. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!