Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán Viktor...

Szerintetek Orbán Viktor amikor ilyen nyilvános videókban beszél, nem hogy egy szava, hanem egy betűje sem igaz, amit kiejt a száján?

Figyelt kérdés

Furcsa ember, szerintem nem tudja magát álcázni, ahhoz nincs olyan ügyes, de hogy nem hiszek neki az biztos.


Ti, hogy veszitek/vettétek észre?



2020. máj. 2. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Politikai hovatartozástól, gondolkodástól függetlenül, ez csak a te projekciód, amit kivetítesz másra. Azért gondolod, hogy más hazudik, mert te is hazudni szoktál. A saját gyengeségedet vetíted ki másra. Nem csak politikusra, hanem bárkire.
2020. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pedig hidd el, hogy én észrevettem.

Zavart a csávó mikor beszél.


Amúgy a hazugság nem bűn, mert hivatalosan nem tiltja semmi.

Igen én is szoktam hazudni néha, a páromnak is hazudtam már, és akkor mi van.


De aki az országot szeretné irányítani, az nem szép, hogy mindenkinek hazudik.

2020. máj. 2. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Valóban érdekes. Olyan mint abban a hülye amerikai filmben az űrlénymacska, aki mindig megjelenik a tévében mikor nézi azt a corn flakes zabáló dagadt gyerek, és akkor a macska elkezd csak hozzá beszélni, de nem ad ki hangot, csak olyan furán mozgatja a száját.
2020. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kérdésben szereplő állítás abban a formában hamis.

Egy ember képtelen folyamatosan hazudni, néha eltéveszti.

Egyáltalán nem igaz, hogy bizonyos emberek mindig hazudnak. A hazugság azért következik be, mert az önző érdek ezt kívánja.

2020. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

#2

Mivel én soha nem szoktam hazudni, ezért nem is feltételezem soha senkiről, hogy hazudik. Még Gyurcsányról se. Ez nem azt jelenti azt, hogy elhiszem, amit mond, de azt se, hogy azt gondolom, hogy hazudik.

Ha te valakiről azt hiszed, hogy hazudik, az azért van, mert te sokszor hazudsz. Ha beismered magadnak, ha nem.

2020. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem valódi kérdés.

A tipikus esete annak, hogy az sem igaz, amit kérdez. (A "kérdező".)


Úgy vettem észre, hogy sokan politikai álláspontjuk kifejtésére írnak ki ilyan kamu kérdéseket.

Persze a kérdésnek álcázott kijelentést sosem támasztják alá tényekkel.

2020. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

# 5/6

Csak úgy mondom, több felmérést is készítettek már a hazugságról. Ezek szerint az emberek naponta átlag 50, de akár kétszázszor is hazudnak. Nem hiszem, hogy te lennél az egyetlen kivétel,aki soha nem hazudik.

2020. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésed inkább Gyurcsányra illene
2020. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

# 7!


Valahogy ki kell jönnie az 50-es átlagnak. :)

Ha valaki 200x is hazudik egy nap, akkor bizony sok olyan ember is van, aki egyszer sem.

2020. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a baj a kérdéseddel, hogy ellenzéki; hanem az, hogy értelmetlen. Oké, nem hiszel neki, mert akkor is hazudik, ha kérdez, meg ha mozog a szája, meg ha levegőt vesz. Ezen kívül van valami konkrét kérdésed?
2020. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!