Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fenntartható Budapest...

Meddig fenntartható Budapest és Pest megye diszkriminációja a korlátozások feloldása terén?

Figyelt kérdés
Jellemzően most sem tartják be országos szinten sem a kijárási korlátozást, mikorra várható, hogy az üzletek önhatalmúlag kinyitnak, és a szórakozóhelyek területén “spontán házibulikat” szerveznek, és a mozik is 100-200 fős “privát vetítéseket” tartanak?
2020. máj. 2. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Remélhetőleg addig amíg nem lesz vakcina, de nyugi pár hét múlva vidéken is vissza fognak térni a korlátozások, mert most ezzel a feloldással úgy be fog robbanni a járvány mint még eddig soha.
2020. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Így igaz, vidéken most be fog robbanni a járvány. Fejér, Zala, Komárom-Esztergom már így is bajban van. Szóval pár hét és visszavezetik.
2020. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, mert az emberek nem fognak újra ujjongva karanténba vonulni, a mostani intézkedések is betarthatatlanok.
2020. máj. 2. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem kétezer halottnál senkinek nem lesz kedve privát vetítésre menni.

Ne tudjuk meg inkább!

2020. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kétezer halott az pont a statisztikai hibahatár alatt van. Elárulom 120000 ember halt meg itthon tavaly. Az pont 348 fő/nap, egyébként jelentősen az átlag halálozási számok alatt vagyunk, és nincs egy olyan halottunk sem, aki kizárólag a koronavírusba halt volna bele, szóval hidd el, nagyon sokan mennénk privát vetítésre, sőt külföldre is, ja és képzeld el tömve van Budapesten és vidéken is az egész város.
2020. máj. 2. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért betarthatatlanok a mostani intézkedések? Mi eddig is egy héten egyszer jártunk vásárolni, közben csak kenyérért megyünk. A maszkot én se szeretem, de nem hinném, hogy felnőtt embernek ez akkora problémát okozna. Hétvégenként elmegyünk biciklizni, sétálni, még rokonlátogatóban is voltunk, és a kapuban két méterről beszélgettünk. Ma már láttam nyitva kikát, cipőboltot, ruhaboltot. Mi az a korlátozás, amit annyira nehéz néhány hónapig betartani?
2020. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6.

Mondjuk hogy marcius kozepe ota jovedelem nelkul ulok itthon es nem talalok masik munkat, az eleg nehez.

2020. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!