Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jól jártunk az...

Nem dávid kérdése:

Szerintetek jól jártunk az unióval? Megérte belépni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert túl sok szabálynak kell megfelelni.


Szerintem inkább egy külön uniót kellet volna létrehoznunk Ukrajnával és Romániával.

2010. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Első válaszoló, gratulálok, remek ötlet!


Idióta...


Jól jártunk az unióval. Illetve más választásunk nem volt, és nem is lesz egy ideig, olyan kicsik vagyunk, és gyengék, hogy be kell állnunk a sorba.

2010. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Első válaszoló, gratulálok, remek ötlet!


Idióta...


Jól jártunk az unióval. Illetve más választásunk nem volt, és nem is lesz egy ideig, olyan kicsik vagyunk, és gyengék, hogy be kell állnunk a sorba."


Bebeszéled magadnak, hogy "kicsik és gyengék vagyunk" és leidiótázol, amiért olyan országokkal akarnék szövetkezni, akikkel tényleg megérné...

2010. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kokas Lajos ***** válasza:
A sorba beállni sosem kötelező! Lehet jó döntés volt belépni, mindenesetre nem vagyok 100%-ig meggyőződve róla. Most már ez van . Igazán azért vagyok kicsit mérges, mert arról viszont meg vagyok győződve, hogy nem képviselik "Brüsszeli" politikusaink hatékonyan az érdekeinket az unión belül!!!
2010. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan képviselőt küldtök Brüsszelbe, aki ha felszólal, a legtöbb tanácskozónak sürgős dolga és keresnivalója akad a pad alatt.Ott lehet nagyokat nevetni!

Egy hölgynek nem illik a képébe röhögni.

2010. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
120.354.063.897-edszer is NEM.
2010. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Au Eu egy impérium kialakításában érdekelt szervezet, aminek a tengelye Németország, Franciaország a beneluxok.

Ha megézed gyakorlatilag az ők akarata érvényesűl csak szinte. Az unió nem lett volna butaság, csak nem ezekkel a feltételekkel. Hogy ebben mennyi volt a nyomása a nagy gazdaságoknak és mennyi volt a magyar politikusok megvehetősége és hozzá nem értése, hogy itt tartunk! Az vbegyes szerintem. Szóvak vagy 180 fokot kell fordúlni, vagy kilépni, de ez a politikusainkon mulik és nem rajtunk.


De a legfontosabb!!!!

Ésre kell venni hogy van élet keleten is.

Hogy ha az Eu és a kelet között híd lehetünk, és mind a két verzusnak a jó oldalában igykszünk megkapaszkodni, már az is elég!


Kicsik vagyunk? IGEN

De pontosan ezért, ha csak morzsákat "csenünk" el a nagy asztalról "világpiac", és kihasználjuk hogy a kicsik előnye a mozgákonyság és a gyors reakció idő, akkor akár nagyok is lehetünk a kicsik között.


Egy " elvetemült Jobbikos így látja"

2010. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igennel szavaztam. Megbántam. Nem jártunk jól.

Gyakorlatilag Mo.-t egy gyarmatnak tekintik - gyarmat vagyunk. :/

2010. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"Bebeszéled magadnak, hogy "kicsik és gyengék vagyunk" és leidiótázol"


?????? Bocs, nem azok?? Azt ne mond nekem, hogy nagyok és erősek, jesszus.

2010. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Bocs, nem azok"


Megfelelő 90-es évekbeli politikával többre vittük volna mint pl. Szlovákia...

2010. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!