Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU miért nem ad pénzt...

Az EU miért nem ad pénzt Magyarország elmaradott területeinek fejlesztésére?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl:a borsodi gettókra. Ausztriában amikor Burgenland elmaradott volt a többi országrészhez képest egyből kaptak egy csomó támogatást a fejlesztésére, akkor mi miért csak stadionokra kapunk? Vagy kapunk erre is csak ellopják?

2020. máj. 4. 01:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%
Te valamit félreértettél kérdező. Adtak évek óta. Csak a kormányzat nem arra használta. Tehát Orbánhoz menj kérdezősködni.
2020. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
77%
Ezermilliárdokat adott az EU. Épp arra, hogy a gazdaság és az elmaradott régiók felzárkózhassanak, ez a kettő ugyanis a közös piac érdeke is. Felcsúton keresd, Mészáros, Tiborcz, Orbán Ráhel meg az Orbán-slepp zsebében. Eszéki stadion épült belőle, abból jachtoznak a riviérán, abból van 12 milliós órája Réhölkének, abból van 50 milliós autója Tiborcz Pityunak. Fideszes értékrend.
2020. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22%

#22

Ha ilyen súlyos vádakkal élsz valakivel szemben, azt nem ártana bizonyítanod.

2020. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
78%

#23 Nézz bele a pénztárcádba. Elég bizonyíték? Szerintem ez mindent elárul...


(Nem a 22-es vagyok)

2020. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
19%

#24 Belenéztem a pénztárcámba. És tudod mit látok? Hogy most sokkal több marad a bruttó jövedelmemből, most magasabb a bruttó jövedelmem. Azt látom hogy körülöttem mindenhol építkezések, fejlesztések, beruházások mennek, hogy nem találni szakembert, mert a megbízók állnak sorban náluk.

Míg 15 évvel ezelőtt azt láttam hogy ugyanolyan uniós tagként, ugyanolyan pályázati lehetőségek mellett alig épült valami az országban - a pénz meg nyomtalanul tűnt el az államkasszából. Nem voltak állami beruházások, építkezések, nem voltak nagy fizetésemelések, még sem volt pénz, csak nőtt az államadósság. Azt láttam, hogy 15 éve a villanyszerelő jött hozzánk, hátha tudnánk neki valamilyen munkát szerezni ahol mi dolgozunk - az a villanyszerelő, akinek most hónapokra előre minden napja le van foglalva.

Jó lenne ha te is körbenéznél és nem csak az ellenzéki média kreált valóságát "látnád"!

2020. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 mindentudó99 ***** válasza:
41%
#9 Egyáltalán tudod értelmezni amit írtam? Plusz pénzt nem adtak. Amelyik ország rendesen használta a felzárkóztatási pénzeket az nem sokat lát ebből a 2000 milliárdból mert már el tett költve.
2020. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%

"Míg 15 évvel ezelőtt azt láttam hogy ugyanolyan uniós tagként, ugyanolyan pályázati lehetőségek mellett alig épült valami az országban"


Konkréten 15 éve alig voltak uniós források, szóval tévedés, amit mondasz.

2020. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap láttam egy hirdetést egy dán cég egy raktárat épít Pest vonzáskörzetébe és írták, a borosodiak, hogy miért nem borsodba épül fel ez a raktár mivel ott olcsóbb a munkaerő. Erre valaki nagyon jól megírta, hogy akkor nem maradna sok minden a raktárba, ha borsodba épülne fel. Attól, még, hogy több pénzt tolsz be egy elmaradott vidékre attól, még nem fognak megszűnni olyan problémák amik mélyen gyökereznek az ottani társadalomban. Ebből arra szeretnék következtetni, hogy nem csak pénzre van szüksége az elmaradott területeknek.
2020. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
37%
Azt hiszem, az első Orbán-kormány idején Orbánék fel akarták volna számolni a cigá nytel epeket, úgy, hogy téliesített faházakat építettek volna fel nekik. Erre az ellenzék úgy felzúdult, hogy abbamaradt. Pedig milyen jó lett volna!
2020. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
37%
de az is lehet, hogy elégették volna a házaikat gyújtósnak.
2020. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!