Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan párt amely meghossza...

Van olyan párt amely meghosszabbítana a 3hó. -os munkaknélküli segélyt?

Figyelt kérdés

magyarországon

Mert ha van, majd rájuk szavaznék


2020. máj. 4. 09:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem erdemes rad reflektalnom mert aki azt mondja h a kozalkalmazott nem adozik az egy idiota.


Menj el, keress egy tanart es kerdezd meg vonnak e tole szjat, vagy tbt.. Meg fogsz lepodni.

2020. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es! Nekem viszont szükséges rád, hogy művelődj! A közalkalmazott foglalkoztatója az állam, ez azt jelenti, hogy az általuk "fizetett" járulékok, SZJA stb. nem bevételként jelenik meg az államnál.

Ha én odaadok valakinek tízezer forintot és visszakérek belőle négyet, akkor kiadtam hatezer forintot. Ha odaadok valakinek hatezer forintot, akkor is odaadtam hatezer forintot. Lesz különbség? Nem. Na látod. A közalkalmazottak "adózása" pont ennyi, az állam csinál nekik egy virtuális adót, amit formálisan odaad magától nekik, majd magánál tartja. Tehát ők semmiféle adót nem fizetnek az államnak, csak papíron van adóztatva.

Anyám nyugdíjazott tanár, ő ezt érti...

2020. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Van, de normális nem akar ingyenélőket eltartani, így nem szavaz ilyenekre.
2020. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!