Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire kevés...

Miért van ennyire kevés munkahely Szolnokon sőt egész Jász-Nagykun-Szolnok megyében?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok és elkeseredett. Pestre költözni nincs lehetőségem.


Hihetetlen hogy ennyire le van sajnálna az állami büdzséből ez a hely pedig szép város, meg szép megye.



2020. máj. 5. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
mert a privatizáció során tönkretették a nagy gyárait
2020. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Micimacko67 ***** válasza:
Milyen végzettséggel, milyen munkát keresnél egyébként?
2020. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is megyei vagyok és egy csomó munka van, nézegesd a szoljon.hu-t, most fog beindulni a mezőgazdasági szezon is oda is keresnek egy csomó embert.
2020. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van?
2020. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

#3 Jó hát biztos nem paraszt a kérdező és nem kulis munkát keres. Ilyen idénymunka mindenhol van.

Azért nem találsz munkát mert most is szűnnek meg munkahelyek illetve csökkent létszám van. Szóval be van állva a gazdaság meg minden.

2020. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

"Jó hát biztos nem paraszt a kérdező és nem kulis munkát keres. Ilyen idénymunka mindenhol van."


Jah akkor mégis van munka csak van akinek büdös. Hát igen céges kocsi, irodás semmittevéssel havi fél milliáért tényleg nincs. Csak akkor ne hazudjuk már hogy nincs munka.

2020. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

én nem tudom melyik bolygón élnek a mezőgazdasági munkáltatók

már a románok is inkább németországba mennek idénymunkára


dolgozik még egyáltalán valaki a földeken? gondolom bruttó 1000 forintért tedd össze a kezed, munkavédelmi eszközt meg vedd meg te, mert a munkáltató csóró, nem tellik neki

2020. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!