Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tényleg nem...

Orbán Viktor tényleg nem akarja megoldani a migrációs válságot?

Figyelt kérdés
Orbánék már többször leszavaztak az EP-ben olyan javaslatokat, amelyek segítettek volna megfékezni a migránskrízist. Tényleg csak egy populista trükk ez, hogy amíg van migránshelyzet addig a hatalmát is meg tudja tartani a köpcös?

2020. máj. 5. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen. A Jobbik nyilvánosságra hozott valamit, ahol valami 89 000 migránst telepítettek le 2019-ben a Fidesz banda. Ez több mint 50-szerese az előírt Brüsszeli kvótának.
2020. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Azt hogy Orbán mit akar, azt maga Orbán sem tudja!

Totál meghasonlott önmagával (is).

2020. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1-esnek üzenem: az ukrán vendégmunkás nem ugyanaz mint a kultúránkat nem tisztelő arab vagy afgán menekültek
2020. máj. 5. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem idehaza már több a migráns mint Németországban. Itt Debrecenben van egy csomó afrikai néger, arab, kínai,s tb rasszból való ember. Már olyan érzés itt lenni, minta nem is Magyarországon lennék.


Amúgy a Fidesz a legmultikultibb párt. Nézd már meg milyen jelöltjeik vannak.xd: [link]

2020. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Kell egy ellenségkép, de még jobb, ha több is van (migránsok, Soros, Brüsszel)
2020. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Mivel Magyarországi emberek CSAK 2015-ben tapasztalták meg (egy kicsit) a káoszt,így ezt fenn kell tartani.Mindig harcolni kell a nem "létezővel".

Lehet folyamatosan azt kommunikálni,hogy a kormány által hozott intézkedések óvják a "hazát". Ha valami nem jön be, akkor meg lehet mutogatni másra.


Külön ajánlom és javaslom olvasgatni, a magyar kormányoldali képviselők nyilatkozatait az EP-ben,és ezzel összhangban a hazai ellenzékkel szembeni kommunikációt!

Döbbenetes a hasonlóság.:)

"OTT",ellenzéki kisebbségben leugatják őket."ITT" ők ugyanezt csinálják az ellenzékkel.

2020. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.

De vajon miert teljesitették túl a kvótát? Mit szol a szavazobazis ehhez!? Ugy néztem a nem magyar nyelvű tájékoztatójuk alapján totál máshogy beszélnek az unio felé,mint a magyarok irányába!

2020. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#4-es: én is Debrecenben élek és azért egyáltalán nem olyan mintha nem Mo.-on élnék. Viszont mikor Bécsben voltam, ott annyi török és arab volt mindenhol, hogy ott nem éreztem magam Ausztriában.
2020. máj. 6. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!