Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debreceniek! Mi az igazság a...

Debreceniek! Mi az igazság a BMW gyárról?

Figyelt kérdés

Most akkor leállították az építkezést, vagy folyik tovább?

Megint két teljesen ellentétes állítást olvastam a helyzetről.



2020. máj. 6. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Egy építkezés leállítása nem egyik pillanatról a másikra megy. Amit elkezdtek, amihez megvan az anyag, azt befejezik. Ne úgy képzeld el, hogy tegnap döntöttek és ma már a kutya sincs ott.
2020. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Akkor analfabéta vagy. Kijött a német BMW mérlege és beszámolója, abban feketén-fehéren benne van, hogy egy évvel biztosan csúszik a gyár. Ez nem azt jelenti hogy nem lesz, csak hogy később.A debrecenieket meg feleséges szólongatni, sz--nak ők mindenre. A BMW gyár értékes termőterületeken épül (termőföld katasztert érdemes megnézni), pedig arról volt szó hogy magyar föld nem kerül külföldi kézbe. ezért a fidesz konkrétan lebetonoz több hektár értékes termőföldet és arra települ a gyár. Debreceni IQ, debreceni értékrend.
2020. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Debreceni vagyok. Az utolsó infó, hogy jövő hét pénteken jönnek a német nagykutyák, megbeszélni az itteniekkel a hogyan továbbot.

Amúgy itt tényleg felülreprezentált a büdös bunkó réteg, jól írja az előző.

2020. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk mit is várna a naiv ember attól a várostól, ahol egy Kósa Lali kaliberű figura az úr. :D :D Vicc
2020. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mintha a DEBRECENIEKNEK lett volna/lenne beleszólása a kérdésbe...

Még a pm. se debreceni.

2020. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a debreceniek választották meg Debrecen vezetését, akik földeket vásároltak fel/sajátítottak ki a gyárhoz. Szólj ha tévednék de szerintem a debreceniek választották a Fideszt.
2020. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Az építkezés ma is folytatódott ezerrel.

Kósa már régen nem Debrecen polgármestere!

A négyszáz hektáros föld valóban remek minőségű, de a legjobb terméshozammal is csak ezredét hozza, mint amennyit a BMW a városnak és az államnak adózni fog. (közben az országban tízezer hektárok rohadnak parlagon - csak szólok!)

Debrecen jelenlegi polgármestere is Fideszes, de egészen egyedi példány, mert (állítólag) nem lop, és együttműködik az ellenzékkel - nagyon népszerű, Kósa a cipőjéig sem ér fel!

A BMW nem Debrecen, hanem az ország érdeke is, mint ahogy az Audi, a Mercedes, az Opel és a Suzuki is sokat lök az ország különben lepusztult gazdaságán.

2020. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem minden az anyagi érdek, ennyi erővel az egész országot tele lehetne tenni mindenféle gyárakkal. Összesen 1000 munkahely lesz egyébként ebben benne vannak a német menedzserek, fejlesztők, vezetők, mindenki. Az autók összerakása nagyrészt automatizált lesz, sokkal kevesebb emberi közbeavatkozással, ezért is a hasonló méretű gyárakhoz képest kis munkerőigény. Nekem azért az nem korrekt, hogy a Fidesz azzal kampányol hogy a termőföld nem kerülhet külföldiekhez, erre a német cég meg magas minőségű termőföldön épít gyárat... Az meg egy újabb kérdés, jó irány-e az, hogy az ország lassan olyan lesz mint egy összeszerelő-üzem. Szerintem hosszútávon nem, de ha a magyaroknak ez kell...
2020. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
46%
Hád bmw gyár az nem lesz, de a város legjobb termőföldjét lebetonyozták, oszt ez mán úgy is marad.
2020. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!