Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely megérdemli...

Karácsony Gergely megérdemli a 9 millió forintot, amit az elmúlt fél évi "munkájáért" zsebre tett?

Figyelt kérdés
Mit tett eddig? Azon kívül, hogy felemelte a saját és a haverjai fizetését?
2020. máj. 6. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Meg
2020. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
A többség szerint megérdemli, különben rengetegen hőbörögnének, nem csak 2 ember.
2020. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Az egy nagyon jó ember. A szeméből is látszik. Budapest örülhet, hogy ilyen jó, megfontolt főpolgármestere van.
2020. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Látom nem tudtok veszíteni, pedig hamarosan még nagyobb "élmény" vár rátok ezen a téren!
2020. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
De rosszul vannak a Fidesz-trollok Karácsonytól. Emésszétek már végre, hogy ő nyerte a választást.
2020. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Arra még mindig nem válaszoltatok, hogy mit tett eddig? Mivel járult hozzá a város fejlődéséhez, mivel tette jobbá a budapestiek életét? Mit tett, amiért megérdemel havi 1,5 milliót?
2020. máj. 6. 19:30
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Semmit.
2020. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem azért jó, hogy ennyit keresett, mert így a fideszesek is meg fogják őt kedvelni hamarosan!


A fideszben általános vélemény, egy miniszter bölcs mondása nyomán, hogy "Mindenki annyit ér, amennyije van!", úgyhogy szerintem meg kellene duplázni a Karácsony Gergő fizetését, hogy javítsuk a tárgyalási pozícióit a kormánnyal!

2020. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem, hogy mi bajuk van. Pont ők mondják mindig, hogy Orbánt is a nép választja meg újra és újra és, hogy mindenki törődjön bele a nép akaratába. most meg ha nem az ő emberük győzött akkor már nem is számít a nép akarata? Vagy hogy van ez?:D
2020. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#10

Szerintem szó sem volt itt arról, hogy kérdőre vontam a választók akaratát.

A kérdés nem erre az akaratra irányult, hanem Karácsony munkásságára. Ne próbáld elterelni a szót.

2020. máj. 6. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!