Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te aláírtad a Székely Nemzeti...

Te aláírtad a Székely Nemzeti Tanács európai uniós aláírásgyűjtő kezdeményezését?

Figyelt kérdés
irdala.hu

2020. máj. 7. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Azt sem tudom mi az.
2020. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]


"Aláírásoddal a megmaradásukért küzdő nemzeti kisebbségeket segíted.

És természetesen az összes határon túli magyar nemzeti régiót is, mint például a Székelyföldet, a Csallóközt vagy a Partiumot.Ezek a régiók hosszú évtizedek óta fejlesztési gondokkal küzdenek.

Kormányaik nem támogatják eléggé fejlődésüket, nem segítik megmaradásukat.

Segíts aláírásoddal, hogy Brüsszel is segíthessen!"


Ma éjfélkor lejár a határidő.

2020. máj. 7. 13:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen támogattam....
2020. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már rég.
2020. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2020. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Elég sajnálatosnak tartom, hogy ebben a témában az utólsó pillanatban kezdtek el kampányolni.

Én kb. két hónapja írtam alá, de kb. fél órát kerestem azt az odalt, ahol alá lehetett írni. Pedig a Székely Nemzeti Tanács oldaláról indítottam.

2020. máj. 7. 14:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Aláírtam, és jó érzés volt látni hogy megpróbáltuk pártfüggetlenül támogatni a kezdeményezést, és ha az EU nem fog foglalkozni a kérdéssel, mert a többi ország nem teljesítette a kvótát, akkor is nyertünk mert ez kiváló üzenet a székelyeknek és az összes külhoni magyarnak, hogy a baloldali pártok sem közömbösek feléjük.


Noha valami "Fidesz2020" oldal próbálja párt szintre degradálni a kérdést az sznt oldalán, de ez már nem hiteles.

2020. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már sokkal korábban.
2020. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, még régen, az egész család. (Az én szavazatomat egy számítógépes hiba miatt lehet, hogy nem rögzítette a gép, de ezt sajnos nem lehetett utólag kideríteni:S - ami elég gáz, szerintem)
2020. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6 "Elég sajnálatosnak tartom, hogy ebben a témában az utolsó pillanatban kezdtek el kampányolni."

Nem most kezdtek el kampányolni, te sem most tudtad meg hogy gyűjtik az aláírásokat. csak most, amikor az utolsó pillanat van, még rátettek egy lapáttal, hátha.

2020. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!