Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért csak feketén...

Fideszesek! Miért csak feketén és fehéren látjátok a világot?

Figyelt kérdés

Szerintetek:

- aki nem fideszes az ballib

- amit a fidesz tesz az jó

- amit nem a fidesz tesz az rossz

- ami karácsony az rossz

- ami orbán az jó

- aki a fidesz hibáiról ír az hazudik

- aki a fidesz erényeiről ír az igazat mond

és még sorolhatnám

Miért van ez? Szerintetek nincs sehol se középút?


2020. máj. 7. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

ez empirikus


nézd meg a sok DK nyuggert

2020. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj kedves honfitársam.
2020. máj. 7. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Úgy csinálnak a fideszes szavazók, mintha csak a DK-nak lennének nyugdíjas szavazói.

Pedig a múltkor fideszes tüntetésen csak nyugdíjasokat lehetett látni :D

2020. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ez sajnos nem csak a Fidesz szavazóira igaz. Ha megnézel egy-egy fórumot és az ottani hozzászólásokat akkor láthatod, hogy mindkét oldalról megy az elfogultság.

Én elismerem, hogy bizonyos dolgokban a Fidesznek van igaza, más esetekben az ellenzéknek, illetve mindkettőben látok hibát is. Nem is reális az, hogy az egyik tökéletes legyen, a másik meg soha ne mondjon vagy ne csináljon semmi jót. De az emberek többsége sajnos szeret szélsőségekbe átmenni és vakon ragaszkodni a saját igazához.

2020. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok fidesz párti, de egyik párt sme különb. Az mszp-ek ha valaki szerint nem úgy van ahogy mondják, akkor rögtön az OIG jönnek vagy azzal a szöveggel, hogy sz**pd le Orbán f***t.. Ez miért kell? Én még nem láttam kultúrált mszp támogatót aki nem ordenáré stílusban reagál valamire. Bátyám fideszes, de teljesen normális ember. Van amit szerinte sem csinálnak jól a fideszpárt, van amit nagyon nem helyesel, de nem ócsárol senkit aki más pártot támogat.

Én inkább ezt látom, nem azt amit te írtál.

2020. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Mert tönkre ment a lapos tv-m. A régi junoszt kellett lehozni padlásról. Fekete fehér sajnos
2020. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert korlátoltak. felmérés bizonyítja, hogy a fideszesek a legtanulatlanabbak. Sajnos az alacsony IQ nem teszi lehetővé az árnyalt gondolkodást, a manipuláció felismerését és az ösztönkésztetések helyes kezelését. A tényeket itt találod: [link]
2020. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7: Igen, csak épp a nagy felismerésben az nem tűnik fel, hogy ugyanazt csinálod te is és semmivel nem vagy jobb. Ha olyan bölcs lennél akkor eleve nem írnál ilyet és nem általánosítanál.
2020. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem általánosítás, ez tény. Amennyiben a statisztikusok "általánosítanak", úgy persze. Nyilván nem reprezentatív, de a környezetemben a tanult, világlátott, értelmes élő emberek közül egy sem fideszes. Nem lehet őket megvenni egy kiló krumplival meg Erzsébet-utalvánnyal. Nagyban neveltetés kérdése, ki mennyire tartja magát, mennyire fontosak számára az elvek.
2020. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én több fideszes embert ismerek mind normális- Elismerik, ha valami nagyon nem jó, és van amit jónak tartanak.

Ja, és mind diplomás. Az egyik barátunk páldául csillagász, normális fideszes. Van köztük mérnök, tanárnő, és orvos is. Szóval nem kell általánosítani, hogy minden fideszes tanulatlan, ostoba. Ugyanazt csináljátok ami miatt panaszkodtok.

2020. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!