Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hogyan fog folytat...

Fortissima Finguss kérdése:

Szerintetek hogyan fog folytatódni a járvány forgatókönyve? Vajon nekünk továbbra is kedvezőbb lesz a helyzetünk, vagy ez a helyzeti előny szét fog foszlani?

Figyelt kérdés
Így is kellemetlen a helyzet, de belegondolok hogy Németországban 500 euróra büntetnek valakit aki ismeretlennel szót vált az utcán...Már ha igaz, mert csak itt olvastam valahol..

2020. máj. 7. 20:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Most ugyan kellemessé kezd válni a helyzet, de ahogy beszélgettem emberekkel, mindenki arra számít hogy őszre jön a következő izé...Nem is tudom minek nevezzem, járvány fertőzés vagy G5, vagy kitudja milyen műsor jön...Senkinek sincs jó kedve...
2020. máj. 7. 20:17
 2/9 A kérdező kommentje:
Várom a különböző kontókat, de nem zavarnak a bértollnok firkászok sem...Szóval mi lesz a következő --- action -- ?
2020. máj. 7. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Már ha igaz, mert csak itt olvastam valahol" - olvasol valamit valahol, te sem hiszed, hogy igaz, de azért hivatkozol rá.

Persze az emberek erre is idejönnek és válaszolnak, igaz, hogy ez már az ötvenedik konteós kérdés, de nem jönnek rá, hogy ha nem válaszolnak, akkor el is tűnnének az ilyenek. Persze én is "válaszolok", de remélem rajtam kívül max. 1-2 hozzászólás lesz.

2020. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már vége. Olyan lesz, mint egy influenza. Szlovák reprezentatív felmérések alapján 0,1-0,2% a halálozási rátája a vírusnak (sőt ez alatti, ha a teljes tájékoztatási rend torzítását kivesszük), és eléggé specifikus, hogy kire veszélyes. Ezért nincs az az épeszű kormány, aki bedönti a világot, és a társadalmi támogatása is megszűnt a maradj otthonnak

[link]

2020. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Orbán megmondja h holnaptol vége lesz es vége lesz.


Ennyi ostoba embert!

2020. máj. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó, jó, értem én az optimizmust, de akikkel én beszéltem, azoknak mind az volt a gyanúja, hogy újra terjeszteni fogják/terjedni fog a fertőzés majd ősztől. Persze ezek csak találgatások de az emberekben benne van a megalapozott aggódás. Annyit hazudtak már hogy talán ez nem is meglepő...

A társadalmak nyakán ott liheg Bill Gates a csodálatosan működő operációs rendszerek tulajdonosa, aki a világot akarja beoltani, valószínűleg hasonlóan "tökéletes" vakccináival.

2020. máj. 8. 07:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Javaslom nézd meg Bill Gatesről a doki filmet. Utána nem így fogsz nyilatkozni róla. Többet segített a világon, mint bárki más.
2020. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi nem film. Minisorozat. Netflixen megtalálod.
2020. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja a halaba segítette az afrikai meg indiai babakat! Meg egy halom gyereket autizmusba,más embereket nehéz fel mergezesbe,masokat meg rákos betegsegbe segitette. Fsza egy ember!
2020. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!