Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is belefáradt a revíziós...

Más is belefáradt a revíziós politikába?

Figyelt kérdés
Annyira belefáradtam már. Minden hitem elhagyott, hogy egyszer meghall minket a nagyvilág és segítenek. De az EU-ban is mindig mi vagyunk a bűnbak, mert megállítjuk a migránsokat meg keresztény értéket képviseljük.

2020. máj. 7. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Valahol sajnálom az ilyen embereket mint te, akinek ez a legnagyobb gondja hogy a revíziós politika. Mintha nem le lenne szarva az egész.

Kérdező, neked tényleg nincs életed.

2020. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 meszike91 ***** válasza:

Csak nem személyesen orbán viktor?


Amúgy semmi ráhatásod sincs a határokra, szóval nem tudom miben fáradtál el.

2020. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A revíziós politika 1945 után értelmét vesztette. Ráadásul a Trianoni szerződés is hiába "járt le" 100 évvel később, nem kapjuk vissza az elcsatolt területeket. Ez van.

De hogy jönnek ide a migránsok? O.o

2020. máj. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is kérdezném Mi köze a revíziós politikának a mai helyzethez, a migránsokhoz?

És ki csinál revíziós politikát egyáltalán? Hol tudtál abba belefáradni?

2020. máj. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1-essel tökéletesen egyetértek. :'D
2020. máj. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Még nem derült ki, mit érne el a revíziós politika. Egy puskalövés nélkül történt Trianon, a vh-ban a területeink felét kértük csak vissza (kis etnikai csavar után nemigen kellett volna a régi-új megszállóknak), visszautasítottuk Kárpátalját, 1992-3-ban nem vonultunk be Felvidékre, 99-ben Délvidékre, pár éve Kárpátaljára, még annyit sem teszünk, hogy megakadályozzuk, hogy a román elnök magyarok akasztásával fenyegessen vagy elfoglaljanak egy magyar katonai temetőt az oláhok. Sosem volt igazán hazafias, magyar, egy Rákóczi, Hunyadi vezette kormányunk. Az elmúlt 30 év is nevetséges volt.

Először a saját országunkat, vezetésünket kell rendbe tenni, aztán jöhet az újraegyesítés.

2020. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!