Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárt és az ellenzékie...

A kormánypárt és az ellenzékiek egyaránt hazudnak?

Figyelt kérdés
Én legalábbis ezt vettem észre, hogy mind a két fél szokott hazudni vagy torzítani, ha be kell sározni egymást. Szerintem az ellenzék sem teljesen őszinte és szeretnek túlozni, ha be kell sározni a fideszt. Fordítva is, ha a fidesznek kell lejáratni az ellenzéket, hazudnak vagy torzítanak egy nagyot. Tehát szerintem mindegyik hazudnik.

2020. máj. 8. 21:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
A Mi Hazánk nem agresszív, a bevándorlók, a liberalizmus gyöngyszemei, a falvakban tomboló integrálhatatlan elemek agresszívek és szélsőségesek. Ők egyelőre sokkal kevésbé hazudnak, de a Jobbik után már sokan szkeptikusak.
2020. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Igen, és versenyt űznek abból, hogy egymás hibáját hozzák fel érvként, hogy ők mennyire jó gyerekek.
2020. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"falvakban tomboló integrálhatatlan elemek agresszívek és szélsőségesek"

Ez pl. tévedés. Integrálhatóak, csak sosem volt rá akarat. Vannak már programok, amiket valamiért nem karoltak fel a kormányok, amik integrálni tudjuk őket. Pl. a KIP ilyen.

Nyilván jobb a fidesznek, ha mindig van kire mutogatni, illetve akik szavazatát könnyű megvenni, de ettől még nem lesznek integrálhatatlanok.

2020. máj. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Egyébként én mindenképp ragaszkodom a jobboldalisághoz, természetesen kereszténység nélkül. A liberalizmus számomra nagyon taszító, főleg a szélsőséges formája. A fidesznek vannak jó döntései, vannak jó elemei, de ugyanakkor rengeteg hibája is van. Nem tudom melyik párt lenne a legalkalmasabb arra, hogy az országot vezesse.
2020. máj. 9. 01:41
 15/25 anonim ***** válasza:

"A liberalizmus számomra nagyon taszító, főleg a szélsőséges formája"

Jah, gyalázat, hogy az embereknek egyenlő jogokat akarnak. Hogy képzelik?


Ha meg csak a szélsőséges zavar, akkor azzal nem lenne gond, de nem lett volna értelme hangsúlyozni, mert normális esetben minden szélsőségnek zavarnia kellene. Pl. a fideszé, ami majdnem hogy csak szélsőségességből áll.

Ezzel szemben nincs jelenleg szélsőségesen liberális párt Magyarországon.

2020. máj. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!Olyan sosem lest,hogy egy párt teljesen megfeleljen,ott van mindig az a DE!

Én is ugyanúgy ,mint te ,ragaszkodom a jobboldali pártokhoz.A Mi Hazánk túl szélsőséges számomra,A KDNP eleve nem opció,Jobbikból kiábrándultam,ezért is marad a fidesz.

De mivel szlovák állampolgár vagyok,nálam közrejátszik a párt szimpátiánál,amit a balközép SMER Ficóval az élén tett az országgal.Szolciáldemokrata párt,aha,persze.Aztán lássubk csodát 2018-ban lelőnek szlovákiába egy ujságírót és a barátnőjét.Tönkrevágták az országot.Nálam ezért is kizárt a baloldal,nem szavaznék rájuk és csak olyan országba fogok élni,ahol jobboldali a vezetés.Ha Magyarországon kormányváltás lesz,akkor visszaköltözök Szlovákiába,vagy Csehország,Lengyelország,mindegy,a bezélem ezen nyelveket.

De a lényeg,biztosan hazudik valamennyire mindkét oldal.De nálam a fidesz az,amelynél a legkevesebb negatívumot tudom felhozni,mindenben nem értek egyet a pilitikájukkal.

2020. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha már mindenáron "oldali" kell, hogy legyen a "jó" párt, megkérdezném, a jobboldaliságnak egy eleme vagy az összes, amiatt mindenképpen ragaszkodik hozzá valaki? És mi az, ami miatt a másikat kizárja. A liberalizmust letárgyaltuk. Egyebek?
2020. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Én is ugyanúgy ,mint te ,ragaszkodom a jobboldali pártokhoz.A Mi Hazánk túl szélsőséges számomra,A KDNP eleve nem opció,Jobbikból kiábrándultam,ezért is marad a fidesz."

A fidesz még mindig nem jobboldali, de ne zavarjon.

Ahogy az se, hogy a fidesz a mihazánknál is szélsőségesebb.

2020. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Jah, gyalázat, hogy az embereknek egyenlő jogokat akarnak. Hogy képzelik?"


Nem ez a probléma, nem érted. Itt sokkal többről van szó. Mindig ezzel jöttök, nem értitek meg, hogy a liberalizmus is képes átmenni szélsőségekbe mint például nézzük meg az LGBTQ és hasonló propagandákat, akik nem, hogy egyenjogúságot hirdetnek, de többlet jogokat akarnak a melegeknek, transzoknak. Én, ha kijelentem azt, hogy büszke vagyok arra, hogy hetero vagyok és örülök annak, hogy nem vagyok más, már le leszek homofóbozva, pedig alapjáraton nincs bajom a mássággal, míg azt nem erőltetik, mint pl a pride, ahol gusztustalankodnak gyerekek előtt is. Ezt nekem miért kötelességem elfogadnom? Az egész már provokáció és azzal azt értik el, hogy még jobban megutáltatják magukat a társadalommal. Ha azt akarják, hogy elfogadják őket és egyenrangúságot akarnak, ne hirdessék, hogy mások, mert saját magukat bélyegzik meg ezzel és nem én nyomom rájuk ez a bélyeget, hanem ők saját magukra azzal, hogy még büszkék is rá, amivel megint nem lenne baj, ha ne lennének ennyire agresszív provokátorok és ennek hatására sajnos a pride ellenes oldalt kell erősítenem és nem azért mert a másság ellen vagyok. Ha heterok tennék ugyanezt sem tetszene, elhiheted. A másik a gender ideológia, ami Franciaországban működik és szintén a gyermekeket célozzák meg, mint a meleglobbik. Pl: Néhány francia iskolába nem szabad használni az anya és apa szavakat, ennyire ki akarják ölni a nemek jelentőségét a gyermekekből. Tehát ahogy az LGBTQ ez is káros hatásasl van a gyermekekre. Sok tini divatból lesz más, mert itt már nem azt látja, hogy egyenlőséget akarnak a meleglobbik, hanem egyenesen azt hirdetik, hogy menő dolog másnak lenni és ezt a példát követik a gyerekek és lóbálják a szivárványszínű papírzászlókat iskolákban. Némelyik gyerekről el sem tudod dönteni, hogy fiú-e vagy lány. Akkor másik példa: Angliába nem szabad bántani a vegánokat, nem szabad megsérteni őket, mert akkor megbüntetnek érte, de ők nyugodtan ledögevőzhetnek téged, mert húst eszel és nem úgy gondolkodsz, mint ők, tehát rájuk nem érvényes a törvény, többlet jogokat adnak nekik, míg téged elnyomhatnak a véleményed miatt. Na erről beszélek. Ezt nem képesek megérteni sokan.

2020. máj. 9. 16:43
 20/25 anonim ***** válasza:

"liberalizmus is képes átmenni szélsőségekbe"

Mit írtam ugyanebben a hozzászólásban? "mert normális esetben minden szélsőségnek zavarnia kellene"

Vagyis értelmetlen volt kihangsúlyoznod.

Arról nem is beszélve, hogy ez még a felvetésed is cáfolja, miszerint azt állítom, hogy ennek nincs szélsősége.


"mint például nézzük meg az LGBTQ és hasonló propagandákat, akik nem, hogy egyenjogúságot hirdetnek, de többlet jogokat akarnak a melegeknek, transzoknak"

Amikor a szegény tudatlant megvezetik...

Nem, ezeknek egyenlő jogkör a célja. Pl. Mo.-on polgári esküvőt nem köthetnek melegek, vagyis a jogaik csorbulnak.

Nem rég volt egy hír, hogy egy transzfesztita nem adhatott vért, vagyis szintén kevesebb joga van, mint pl. neked.


"ha kijelentem azt, hogy büszke vagyok arra, hogy hetero vagyok és örülök annak, hogy nem vagyok más, már le leszek homofóbozva"

Ja, most hogy kijelentetted egyből 10 másik ember írt hozzászólást, hogy homofób vagy.

Oh, várj, mégse.

Amíg ilyen sztereotiípiák vannak, addig többek között az ilyen emberek maitt van szükség a pride-ra.


"pl a pride, ahol gusztustalankodnak gyerekek előtt is"

Fújj, felvonulnak, fújj.

Szóval a felvonuláshoz való jogukat is elvennéd. Igazi demokrata ember vagy. :D


"Ezt nekem miért kötelességem elfogadnom?"

Hogy mások felvonulhatnak? Igaz, inkább végezzük ki őket, ugye?

A helyzet az, hogy a felvonulás szervezéséhez neked is jogod van. Ha pedig valaki közterületen szeméremsértő magatartást mutat, akkor azt meg lehet bírságolni. A kettőnek nincs köze egymáshoz.


"Az egész már provokáció és azzal azt értik el, hogy még jobban megutáltatják magukat a társadalommal."

Tessék, amíg az emberek szerint egy felvonulás provokáció, addig sajnos a melegek meg vannak különböztetve. El akarod rejteni őket szemelől, mert a látványuk nem tetszik neked, ezért elvennéd bizonyos jogaikat.


"Ha azt akarják, hogy elfogadják őket és egyenrangúságot akarnak, ne hirdessék, hogy mások"

Amúgy egyenjogúságról van szó.

Másrészt, ha egyenjogúságnak pont az a lényege, hogy lehet valaki meleg, férfi, nő, magas, alacsony, de ugyanazok a jogok illetik meg. Ha te azt várod el, hogy ne legyenek mások - mert ezzel te ezt mondtad, hogy titkolják -, akkor az egyenjogúság értelmét veszti, mert ha csendben kell maradni, hogy egyenjogúak legyenek, akkor az már nem egyenjogúság.


"nem én nyomom rájuk ez a bélyeget, hanem ők saját magukra"

Igaz, te azt akarod, hogy titkolják, hogy látszólag olyanok legyenek, mint te, mert csak akkor tudod elfogadni, hogy egyenjogúak.


"nem lenne baj, ha ne lennének ennyire agresszív provokátorok"

Sztereotípia, amivel csak a pride szükségességét bizonyítod.

Hányszor voltál ezen a rendezvényen te magad? Gondolom egyszer se. Akkor nyilván nagyon tisztán látod a helyzetet. :DDDD


"Ha heterok tennék ugyanezt sem tetszene, elhiheted"

Nem hiszem, mivel nincs rá példa. Most nyilván ezt mondod, mert ez bizonyítani, amit mondasz. De valószínűleg nem igaz.


"Néhány francia iskolába nem szabad használni az anya és apa szavakat, ennyire ki akarják ölni a nemek jelentőségét a gyermekekből."

Hú, hát nem hívnálak tájékozottnak. Egyrészt, ez egy törvényjavaslat volt. Másrészt, nem fogadták el. De kösz, hogy ilyen jól követed a francia törvénykezést is.


"Tehát ahogy az LGBTQ ez is káros hatásasl van a gyermekekre"

Nem, a szélsőséges személyek vannak káros hatással a gyerekekre, mint pl. te.

A rasszizmus sajnos ma sokkal többet árt a gyerekeknek és a kormányunk ebben élen jár.


"itt már nem azt látja, hogy egyenlőséget akarnak a meleglobbik, hanem egyenesen azt hirdetik, hogy menő dolog másnak lenni"

Vagyis a megoldás nem az, ahogy javasoltad, hogy ne hirdessék, hanem az, hogy erről sokkal komolyabb beszélgetések folyjanak az iskolákban, hogy megértsék a diákok.

Persze, hogy nem értik. Ott próbálják elhallgatatni és rossz színben feltűntetni őket, ahol csak lehet. Főleg Mo.-on.

Coca cola kampánynál mi volt? Kb. semmi nem volt, amit ne lehetne ma látni, mégis egyből minden verte az asztalt, hogy hogy képzelték ezt.

És ez is jól bizonyítja, hogy a társadalom jelentős része még mindig nem fogadja el ezt (és akkor nem beszéltem azokról a jogokról, amiket még mindig nem kaptak meg)


"Akkor másik példa: Angliába nem szabad bántani a vegánokat, nem szabad megsérteni őket, mert akkor megbüntetnek érte, de ők nyugodtan ledögevőzhetnek téged, mert húst eszel és nem úgy gondolkodsz, mint ők"

Erről semmilyen törvény nincs.

Amire valószínűleg gondolsz, de nyilván ezt se értetted meg. Arról volt szó, hogy érheti-e a vegánokat hátrányos megkülönböztetés emiatt a munkahelyen. Ugyanis azért rúgták ki, mert vegán volt, vagyis sérültek a jogai, nem pedig többlet jogot kaptak. (Továbbá ott azt mondta ki a bíró, hogy vegánság, mint hit, az a vallásokhoz hasonlít, ezért ahogy a vallás miatt sem érhet megkülönböztetés, így a vegánság miatt sem.)

Kérlek, legközelebb nézz utána a FÜGGETLEN médiában annak, amit állítasz, mert addig csak hazugságok maradnak ezek.

2020. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!