Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vidéki enyhítések miatt...

A vidéki enyhítések miatt újra növekedni kezdett a fertőzöttek száma. A kormány mikor fog tanulni a hibájából, és lezárni a Balaton partot és egyéb vidéki üdülőhelyeket a nyárra?

Figyelt kérdés

[link]

Ha lemennek a budapestiek vidékre és széthordják a vírust, akkor berobbanhat a járvány egész Magyarországon. A kormány fog tanulni a mostani esetből, és megállítja ezt amíg nem túl késő?


2020. máj. 10. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Balatonon lakok... majdnem hogy annyian voltak a városban a hétvégén, mint egy csúcs szezonban, csoportosulva, maszk nélkül stb...
2020. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fortissima Finguss ***** válasza:
19%

Tegyük fel, ha a vírus tényleg egy biológiai fegyver akkor bármikor növelhető vagy csökkenthető a fertőzöttek száma...

Ráadásul a chemtrail ügy sem lett tisztázva, csak szétcenzúrázva...

Persze csak tegyük fel úgyhogy én nem tudom ez így van e ezt majd mindjárt helyre igazítják itt az okos bértollnokok.

2020. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ha lemennek a budapestiek vidékre és széthordják a vírust, akkor berobbanhat a járvány egész Magyarországon."

Meg ha a vidékiek jönnek Bp-re, majd vissza.

Pont ezért csinálták.

Ne kérdezd, miért jó nez a kormánynak, sok mindent csinálnak, amirõl épp ésszel nem képzelhetõ, hogy jó.

Pl azt sem értem, hogy ha a boltokban mindenkinek kötelezõ a maszk, akkor mifrancnak jó a vásárlási idõsáv?

Már a szivatáson kívül.

2020. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Persze, azért, ha egy Bp-inek van vidéki telke és cseresznyéje ott rohad, mert nem tudja leszedni, az azért senkinek se jó.
2020. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Napfeny jarja at a szivem ujra, csak egy szal bikinit hoztam el az utra ... :)


Oszt mibul elnenek a balatoniak, ha nem menne a turista a penzet kolteni? Hol dolgozna az a sok vendeglatos? Honnan lenne bevetele a telepuleseknek?


Idaig is csak azert voltunk korlatozva, mert az egeszsegugy meg nem volt felkeszulve ...

2020. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes,a korlátozások feloldása előtt,meg már ment a lázítás,hogy menjünk az utcára a szabadságunkért
2020. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vidék-összesen én nem látok nagy változást huszon-néhány több esetből.

8 millió ember, még a Balaton körül is jó sokan laknak, tehát, ha mind ott volna, az se látszana fordulatnak.

Ha netán napokon át rendre növekszik, az már jelenség!

2020. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező belinkeltél egy cikket de el sem olvastad, át sem gondoltad, csak írod ki a hülyeséget ezerrel.

Benne van a cikkben: "Ám, ahogy az első csökkenésnél is jeleztük, egy fecske ezúttal sem csinál nyarat, tehát jelenleg még az sem kizárható, hogy csak egy egyszeri emelkedés szemtanúi vagyunk. "

50 fővel nőtt a megbetegedések száma. Az enyhítések hétfőtől érvényesek és a vírus lappangási ideje 2 hét. Vagyis ennek az 50 fős emelkedésnek még semmi köze a korlátozások enyhítéséhez. Sokkal inkább a húsvét utáni mozgásokhoz.

2020. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd ha nem dr. Mészáros Lőrinc Mihályé lesz az egész Balaton
2020. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Remélem sohasem fogják lezárni az üdülőhelyeket, nekem személy szerint elegem van az összes korlátozásból, és a maszkozásból! Fejezzük már be... Aki fél, maradjon otthon, a többieket ne korlátozzuk már.
2020. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!