Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért hiszik...

Az ellenzékiek miért hiszik azt, hogy ők a szabályok felett állnak?

2020. máj. 11. 14:19
1 2
 11/16 Micimacko67 ***** válasza:
100%

10-es, erre remek hozzászólásodra, csak egyet tudok mondani...

A STÍLUS MAGA AZ EMBER!


Ez ezek szerint rád hatványozottan igaz...

Este majd dőlj elégedetten hátra és meséld el a párodnak, meg persze a csemetédnek is, hogy ma is milyen kemény legény voltam és jól odamondogattam a libsiknek/komcsiknak....

2020. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

#6

Úgy jön ide a fidesz, hogy az ellenzéket mocskolják mindíg, mikor a fidesz milliószor durvább dolgokat csinál.

Kb mintha egy sorozatgyilkos, nekrofil, tolvaj, leszólna valakit, mert tolakodott a sorban.

Érdekes, hogy az ellenzékre tudtok mutogatni, de az hogy Orbán uratok vagy a fidesz mit csinál az nem érdekel. Van mikor van pár húzása az ellenzéknek ami nekem se szimpatikus, de ezekkel tisztában vagyok, meg van róla a magam véleménye. De akkor egy pitibb ügyben nem mutogatok a fideszre. A fidesznek rengeteg illegális ügylete van, ami köztudott, de ezzel nem foglalkoznak a fideszesek, csak az ellenzékiekre mutogatnak, hogy ők meg ezt csinálták.

A fidesz teremtett 60 ezer munkanélkülit, kirakták az összes kórházi beteget, halasztanak minden vizsgálatot is a kardiológiaiakat is, hiszen a szívprobléma nem életveszélyes. Szőnyeg alá söpörtek egy pedofil ügyet. De csúnya ellenzék....

Előbb el kellene gondolkodni a saját dolgotokon.

2020. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Micimackó, ezt remélem nem zárt helyen írtad, mert biztos rádomlott a mennyezet, aztán benne leszel az RTL klub híradóban 😂😂🤫
2020. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
12# nyugtass meg, hogy ezeket csak olvastad 🤯
2020. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Micimacko67 ***** válasza:
13-as, mi rosszat mondtam?
2020. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25%

Ők a valóságon kívül mindent elhisznek.

Nem normálisak gyülekezete.

2020. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!