Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A -- 444 --- cikke alapját...

Fortissima Finguss kérdése:

A -- 444 --- cikke alapját rendőrségünk villámgyors, határozott akcióban elfogott egy rémhírterjesztőt. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 12. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Helyes
Szégyenletes
Tragikus
Mi is volt a rémhír, nem értem?
Most majd jön a lapos föld tagadása bűncslekmény?
Nagyon helyes börtönbe mindenkivel aki nem hisz a jkormánynak...
28 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Először is szeretném kijelenteni hogy én hiszek a kormánynak és minden vírusvédelmi előírást betartok. Villamoson maszkot viselek, és betartok mint kijárási korlátozást...

És azt tanácsolom mindenki tartsa be a kormány és az Opreativ Törzs utasításait...

2020. máj. 12. 19:39
 2/13 A kérdező kommentje:

A férfi előállításáról és a laptopja lefényképezéséről a rendőrség videót is készített:

--------------------------------

Megbűnhődik az a büdös laptop....

2020. máj. 12. 19:46
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Semmit nem gondolok róla.


Pár hónapja törvény van arról, hogy aki rém/álhírt terjeszt a koronával azt elkapják. Aki meg olyanokat terjeszt, hogy a Holdról permetezik a reptiliánok a világot a koronával, az ne csodálkozzon.

_

Mi a fx ez az izé a kérdés alatt?

2020. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Helyes. Így jár aki rémhírt terjeszt & trllkodik! Már korábban kellett volna. Én a 444,index & társait vinném utánuk a csillagba 👍
2020. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Aki valóban rémhíreket terjeszt, az megérdemli, mert ne ijeszgesse és ne hergelje a népet. De szerintem ez a 444-re is vonatkozik, mert úgy vehető le, mintha megint egy rendőri zaklatás lenne csak.
2020. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Annak ellenére, hogy nem értek egyet az öreggel, gyalázatosnak tartom. Ahol nincs szólásszabadság, ott diktatúra van.
2020. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy durva véleménynek, de rémhírnek nem mondanám azt, amit az öreg írt facebook-on. Nem buzdított senkit arra, hogy menjenek ki és nyalják körbe a busz kapaszkodóit, nem adott hamis egészségügyi tanácsot, nem adott más szájába kitalált szöveget stb. Szerintem nagyon hamar fel fogják menteni az öreget.
2020. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=3ufpS7leXgc


Angry Anti-Lockdown Protests Erupt Around the World


Mi lesz ennek a vége?

2020. máj. 12. 21:13
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
Nem szabad civileket elvinni, csesztetni, még akkor is ha nem csukják le és amúgy is hülyeségeket mond.
2020. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alex Fly ***** válasza:
15%
Megkezdte működését a gondolatrndőrség...
2020. máj. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!