Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orvosokra miért nem vonatkozik...

Orvosokra miért nem vonatkozik a rémhírterjesztési törvény?

Figyelt kérdés
Tamasi József, ezt a rémhír terjesztőt miért nem vették őrizetbe? És aztán mossa ki magát ha tudja? Etikai vizsgálat indul az álhíreket terjesztő orvos ellen...

2020. ápr. 16. 18:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 16. 18:57
 2/20 A kérdező kommentje:
Mivel az eddig elfogottaknál a rendőrség szépen eldöntötte, őrizetbe vették rémhírterjesztőket, aztán majd mosakodhatnak a bíróság előtt....Ez meg csak úgy terjeszt és még a weblapján is ott díszeleg a rémhír...
2020. ápr. 16. 19:02
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Mert orvosok. Ők értenek hozzá. Lehet nem is rémhír, csak te tájékozódsz rosszul, rossz oldalakról. Te nem vagy képes szakmailag úgy mérlegelni a helyzetet mint egy orvos
2020. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ő egyedül nem rémhírterjesztő
2020. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az index cikkéből nem ez derül ki...Már hogy nem rémhíres a fickó...
2020. ápr. 16. 19:06
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
19:03: az állításait valóban nem nevezném rémhíreknek, viszont éktelen nagy baromságoknak igen.
2020. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

#6 Olvasd el amit a válaszlevelében ír annak aki elindította ellene a vizsgálatot! Tele van álhírekkel és nem csak baromságokkal, de egyebekkel is. Egyszerűen egy olyan alak, aki szerint 20000 ember halála nem jelenti azt, hogy az olaszoknál tömegeket érintene a járvány és ezért veszélyes lenne.

"Tehát tudományos adatok hiányoznak, miközben azt állítja Ön és sokan mások, hogy ez egy súlyos betegség, tömegeket érint. Véleményem szerint a tömegek egy 10 milliós ország esetén nem a 20 ezer fős fertőzöttségnél és nem a 100 fős halálozásnál kezdődik (mert ez 0,001%), de Olaszországban sem a 20 ezer fős halálozásnál, az ugyanis, még ha helyes adatból indulnának is ki, akkor sem több, mint a 60 milliós lakosságra viszonyítva 0,033%, miközben a teljes napi halálozás nem hogy emelkedett volna, hanem inkább csökkent.

Svédország volt az első, a német Hamburg város tartomány a második, ahol bevezették a halottak differenciált pontosított haláloki megnevezését aszerint, hogy „korona vírus következtében” vagy a „korona vírussal a szervezetükben” haláloztak el.

Ez nyilvánvalóan tovább csökkenti a valódi korona vírus halálesetek számát, ami csökkenti a lakosság pánikját. Számomra ennek kommunikációja sokkal fontosabb, mint az Önök pánikkeltő filozófiájának és a Kormánnyal szembeni politizálásának átvétele. Ön miért nem azon serénykedik, hogy a MOK egy ilyen javaslattal álljon elő?"

[link]

Kíváncsian várom azok örjöngését és az ellene meginduló haragját, akik a kormány ellen pár napja még teljesen kikeltek, amiért a halálozásnál nem egyértelmű okként kellett megjelölni a koronavírus fertőzést, hanem meg kell jelölni, mint a halálhoz vezető egyéb betegséget. Persze tudom én, hogy ellene nem fognak tiltakozni, hisztizni.

2020. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
19:17: van itt egy 41 %-os kommentelő, aki pontosan ugyanilyen zagyvaságokkal jön minden releváns kérdésnél. Ha ezt a csávót elővették, akkor már őt sem ártana.
2020. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem, de amint látod ennél a kérdésnél is, egyre többen jövünk rá, hogy át vagyunk vágva. Neked is javaslom a linkelt cikket és YouTube-csatornát.
2020. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg már rég megkaptam, csak észre sem vettem, mert fiatal és egészséges vagyok. Sőt, valószínűleg te is. Boris Johnson kezelése pedig részben PR volt és a médiának szólt, erről is beszél Tamasi doktor.
2020. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!