Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi vár az Orbán-bulla ellen...

Mi vár az Orbán-bulla ellen lázadó ügyvédre?

Figyelt kérdés

Egyelőre garázdaság miatt feljelentették és fegyelmi eljárás indult az ügyvédi kamarában, mert szétkent egy kaszinótojást a szentséges iraton. Lehet, hogy kirúgják, lecsukják, és ő lesz az Orbán-rendszer első ismert mártírja?


[link]


2010. júl. 29. 14:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
hát igen.... n3 hónap alatt már itt vagyunk. van bőr a pofájukon...
2010. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
30%

Dehogy csukják le...kap egy pénzbírságot, amit 1 óra díjából kifizet, aztán jónapot.


Én azt mondom, hogy legalább történik valami. Jobb, ha történik valami jó szándékú (még ha nem is teljesen úgy sült el) dolog a kormány részéről, és az valakinek, valakiknek nem tetszik, mintha egyáltalán nem történik semmi, csak tűnik el a pénz. :)

2010. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Hát ilyen történésekre én nem lennék kíváncsi...
2010. júl. 29. 14:26
 4/34 anonim ***** válasza:
23%

Hát..fene tudja..

Én azt mondom , hogy jobb, ha vannak akár utópisztikus, jó szándékú, fejlesztő elképzelések, amelyeknek valószínű kb.a 10%-a fog teljesülni, mintha egyáltalán nincs semmi, de azt látod, hogy korrupt ügyek egymás hegyén hátán. A pénz eltűnik, fejlődés semmi, elképzelés semmi.

2010. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
35%
aki ezt jónak látja az elvakult. de iszonyúan...
2010. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, melyik a nagyobb elvakultság?

Az, ha tűrtük volna tovább a 8 évi mérhetetlen lopást csalást és ismét megszavaztuk volna az MSZP-t, vagy az, ha kicsit (tisztességes távolságból) merünk bízni az újban.


Nem tudom egyébként... Az elmúlt 8 év nem volt jó..nagyon nem. Aki azt állítja, hogy jó volt, és fejlődtünk, szerintem az az elvakult.

2010. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%
igazából meg kell dicsérjelek fideszbirka:) kibírtad a 4. hozzászólásodig mszp-zés nélkül:) de azért még van hova fejlődnöd!
2010. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Na hát ez a szokásos érv a FIDESZ-hívők részéről: Ha nem tetszik valami az Orbán-korszakban, vagy netán úgy az egész nem tetszik, akkor mindenre az a válasz, hogy na de az előző jó volt? Meg ilyenkor szoktak lebolsevistázni. Én teljesen tisztában vagyok az MSZP/SZDSZ hibáival, borzalmaival, de ettől még hadd ne ájuljak el attól, ami ma van. Mert attól még, hogy rossz volt eddig, ez után miért ne lehetne még rosszabb? És a szóban forgó "történés" szerintem nagyon rosszat sejtet.
2010. júl. 29. 14:39
 9/34 anonim ***** válasza:
23%
Te sem nagyon bírsz megülni a popsidon ahogy látom, és az előző vita elől is behúztad füled-farkad, mert érvelni most sem tudsz, csak birkázni :DDDDD
2010. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
az előző vitához nincs mit hozzáfűznöm megmondtam. az ,hogy te agyilag zokni vagy hozzá, az már a te bajod.
2010. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!