Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kormány vissza adja a...

Ha kormány vissza adja a parlamentnek a különleges jogköröket, akkor vajon azok az ellenzéki politikusok akik gyalázattal illeték Magyarországot, vajon bocsánatot fognak-e kérni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy ha el is tekintünk attól, hogy szükséges-e korlátlan időre bevezetni ilyesmit, miért is kéne bocsánatot kérni ? Normális országokban viták folynak a parlamentben,pro és kontra érvek .. nem kell érte bocsánatot kérni 😂
2020. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Látom, gőzerővel folyik az ellenzéki kármentés, magyarázkodás, egymás felpontozása. A baj csak az, hogy 2-3 hete még ti ordibáltatok diktatúrát, illetve azt vizionáltátok, hogy 2022-ben már választások sem lesznek és Orbán örök időkre bebetonozta magát a hatalomba. Mindeközben a töketlen Karigeri továbbra is egy személyben dönt mindenről Budapesten, a Fővárosi Közgyűlést össze sem hívja. Újfent pofára estetek, méghozzá látványosan... :D
2020. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

#9, Bulgáriában?

Sportértekezlezte?

Figyuka, ha én ülnék Orbán helyén, simán kitiltanálak a net 100 km-es körzetéből is. Nem az ilyen idióták kedvéért találtuk fel.

És még az sem volna diktatúra, csak mentálhigéniás karantén.

2020. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%
Kizárt, sajnos... ahhoz gerinc is kellene.
2020. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha Magyarországot gyalázták, akkor kitől kéne bocsánatot kérniük? Magyarországtól?
2020. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%
#12 És ugyanezek hisztiztek itt 2 hónapja hogy mindmeghalunk, mert Orbánék nem zárták még le az országot, nem rendeltek el karantént stb.
2020. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Jól sejtettem, szerintem sem fognak bocsánatot kérni!


Sajnos ez van.


Ezért most én kérek bocsánatot, mindenkitől, akiket megsértettek a diktatúrázással, és mindenféle nemtelen vádakkal! :)

2020. máj. 16. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!