Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzék mikor kér elnézést a...

Ellenzék mikor kér elnézést a hazugságaikért?

Figyelt kérdés

Az ellenzék helytelenül állította hogy a kormány nem jól kezeli a válságot, ugyanis többek között nem elég a tesztek számam. És ugyebár a vírust nem a kormány intézkedései és nem a tesztek száma állítja meg. Nekem az index cikkéből viszont úgy tűnik vagy a kormány kezelte jól a válságot és mostmár kezdheti enyhíteni az intézkedéseket, vagy nem a tesztek száma a lényeg! Ugyanis 8276 torokváladék-vizsgálatból (PCR) mindössze 2 pozitív eredmény született! [link]

Az az ellenzéki narratíva is hazugság volt hogy a Fidesznek felhatalmazási törvénnyel örökké való telyhatalma lessz. A rémhír terjesztéséért büntetés jár. A rémhír olyan megalapozatlan hazugságra épülő vélemény vagy vélemények sorozata, amely csak és kizárólag a félelemkeltés miatt született meg. Ezek általában nem szakértők vagy tények által alátámasztott dolgok. Az ellenzéknek bocsánatot kell kérnie, vagy viselni a következményeket. Ezek a hazugságok és ferdítések csak egyek a sok közül!



2020. máj. 16. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Be ismerem és elnézést kérek a hazugságokért az ellenzék nevében!
Ellenzéket kell váltani, nem a kormányt!
Eddig is elhatárolódtam az ellenzéki ferdítêsektől, és hazugságoktól!
26 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 anonim ***** válasza:
19%
Bocs. De az ellenzèk egy nem is mondom mi de remèlem èrted hogy mit akarok mondani csak itt nem irom le. Szóval nem emberek hanem csak bohòcok lefilmezve. Ennyit èr kb.
2020. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/141 anonim ***** válasza:
86%
Figyu, kérdező: a megadott válaszlehetőségek közt csak olyan van, ami a te véleményedet tükrözi. Másé nem érdekel? Csak mert akkor nem értem, minek írsz egy olyan oldalra, ami elvileg arról szól, hogy kikéred MÁSOK véleményét egy kérdésben.
2020. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/141 A kérdező kommentje:
2.Én nem vagyok olyan mint az index, hogy mondok valamit, aztán az ellenkezőjét, és az emberek nem tudják eldönteni mikor hazudok...
2020. máj. 16. 15:52
 4/141 anonim ***** válasza:
91%
Azért, azt érted, hogy mit írtam? Nem azt kértem, hogy te forgasd a köpönyeged, hanem hogy amennyiben komolyan érdekel az emberek véleménye, akkor olyan válaszlehetőséget is adj meg, amit bejelölhet az, aki nem veled ért egyet.
2020. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/141 anonim ***** válasza:
88%
Azért a Sorosmigránsbrüsszelezés pártjától elég vicces azt hallani, hogy másokat rémhírterjesztéssel vádolnak meg :D
2020. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/141 A kérdező kommentje:
És mégis egy ilyen kérdés alatt hogy adjak meg kérdéssel ellentétes szavazási lehetőséget? Ez nem egy olyan kérdés. Aki tiszta lelkű, nem Orbán fobiás se nem agymosott az nyugodtan bír legalább az egyikre kattintani.
2020. máj. 16. 16:01
 7/141 A kérdező kommentje:
Ha szereted a tények rémhírterjesztés, akkor nem tudok mit mondani.
2020. máj. 16. 16:03
 8/141 A kérdező kommentje:
Szerinted*
2020. máj. 16. 16:03
 9/141 anonim ***** válasza:
88%
Te nem vagy kíváncsi mások véleményére, csak a kormány hazugságaira.
2020. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/141 A kérdező kommentje:
Éppen hogy láttam mások véleményét, amit nem az origo vagy a Fidesz cáfolt meg, hanem maga az index, aki állította azokat!
2020. máj. 16. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!