Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mesterséges vírussal folyik a...

Mesterséges vírussal folyik a 3. Biológiai világháború - Dr. Drábik János szerint...Igaz ez? Milyen hatással lesz ez szerencsétlen hazánkra? És miért nem csönget a rendőrség dr. Drábik úrnál?


2020. máj. 18. 11:37
A kérdező szavazást indított:
Drábik úr engedéllyel röfög a magyar mindenkori kormány engedélyével
Drábik úr bolond, össze vissza hadobál
Drábik úr beépített titkosszolgálati ember, hogy mely titkosszolgálatokban azt majd beírom
Drábik úr beépített titkosszolgálati ember, hogy mely titkosszolgálatokban azt nem merem beírni
Drábik úrra nem szabad oda figyelni, mert bolond, de különben is szaladok a moderátorokhoz és jelentem ezt a kérdést :-)
Egyéb, beírom a külön véleményemet
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
... majd kiesik veletlenul egy ablakon :)
2020. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

TÁMOGATOM A KORMÁNYUNK ERŐFESZÍTÉSEIT.

Mindenki MARADJON OTTHON ÉS TARTSA BE AZ OPERATÍV TÖRZS UTASAÍTÁSaiT. ÉS IMÁDKOZZÉK KORMÁNYUNKÉRT: JÉZUShoz

2020. máj. 18. 11:44
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A 2- es opció a tuti, rád is!
2020. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha utána néznének azoknak a dokumentumoknak, amiket felsorolt, nem böfögnének és szavaznának ökörségekre. Politika terén ez az oldal tényleg a hulladékok gyűjtőhelye. :))
2020. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi magyarok kicsik vagyunk. Tuti a legrövidebbet húzzuk.
2020. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Rossz kérdés és nem is lehet olyan válaszok között értelmes embernek szavazni amiket felkínáltál.

Egyszerűen nem igaz az állítás, nem folyik 3. világháború mesterséges vírussal.

Ha így lenne, nem ennyi halott lenne nálunk és a dr.Drábikod nem érne rá konteokat gyártani és terjeszteni a neten.

2020. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 14:42

Bocsánat, ott az ---egyéb----...

Én megtanultam írni, te meg talán ha lehet tanulj meg olvasni...

2020. máj. 18. 19:49
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Talán neked sem ártana. Érthetően leírtam hogy maga az alap állításod nem igaz. Utána lényegtelen hogy hány hülyébbnél hülyébb választ kínálsz fel, ha mind marhaság és az értelmes válaszoknak mindössze annyit hagysz, hogy "egyéb".
2020. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8

Nekem semmilyen állításom sincs...Nekem kérdésem van...Miért akarsz állítást adni a számba? Hogy elvigyen a GESTANYÓ ?

2020. máj. 18. 20:42
 10/12 anonim válasza:
Saját vélemény, hogy ez az ember nem keveset foglalkozik a világ gazdasági és egyéb ügyeivel. Mindennek utánanéz aprólékosan és csak fellelhető tényekre támaszkodva mondja el tapasztalatait véleményét, mindig olyan forrásokra hivatkozik ami bárki által fellelhető, csak hát, könnyebb ócsárolni valakit és közben egy névtelen hülye senkinek maradni, mint itt egy-ketten!
2020. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!