Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire vagytok elégedettek...

Mennyire vagytok elégedettek Karácsony Gergely jó féléves teljesítményével? Ha valakinek tetszik, indokolja, hogy miért, ha valakinek nem tetszik, ő is, ha lehet...

Figyelt kérdés
Karácsony, teljesítmény
2020. máj. 19. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Nagyon csalódást keltő.
Nem vagyok túlságosan elégedett.
Szerintem gyenge közepes.
Egész jó, de lehetne jobb is.
Elégedett vagyok vele.
Jobb, mint gondoltam.
Tökéletes.
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nem csinált még semmit, de éppen ezért tartanám érdemesnek megvárni, hogy mit csinál majd "békeidőben", azaz amikor már nem a járvány lesz a fő téma.
2020. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
A városligetben továbbra is nagyon sok fát vágnak ki, erről fotók is készülnek, melyeket ligetvédők készítenek. Nagyon hiányolom azt, hogy Karácsony Gergely nem szólal meg legalább ebben az ügyben, elég régóta főpolgármester ahhoz már szerintem, hogy valamit lépjen végre ez ellen, vagy ha nem akar esetleg lépni, az furcsa, mert ugye ő ígérte azt, hogy meg fogják védeni a többi polgármesterrel együtt Budapest fáit.
2020. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Tökéletesen elégedett vagyok.
2020. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem is tudom, eddig olyan semmilyen. A papírmunkákat és a hivatali feladatokat biztosan elvégzi, a város elvan, de eddig semmilyen látványos eredményt nem láttam tőle. Remélem ez változni fog idővel.
2020. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
😅😅😅 gerinek eleg ha az ovodàt kijàrja. Mert csak egyszer ült fel bringára ès vège.
2020. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Az eddigi pályafutása alatt sikerült elérnie, hogy felhergelje a bicikliseket és az autósokat.


"Botrányos, amit ez az ember művel! Kártékony, veszélyes, ez a biciklisek érdekeit sem szolgálja! Ez az autósok véleménye, akik tegnap a budapesti körúton araszoltak a mesterségesen létrehozott dugóban, de a kerékpárosok sem elégedettek. A közlekedők azt mondják, nem viselik el nyár végéig a biciklisávokat, amikkel Karácsony Gergely kísérletezik."

2020. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Tegnap is lehetett az oldalán olvasni a kommentekbe,hogy a saját szimpatizánsai kérik,hogy csináljon jogsit,üljön be az autóba és nézze meg amit tett.

Én sajnálom Gerit,mert hagyja magát csicskáztatni Fletó irányából.

2020. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát 29 szavazat alapján Karácsonynak úgy tűnik " annyi".... elsöprő többséggel teljesen alkalmatlannak minősítetett... valaki szóljon neki, hogy jó lenne, ha lemondana!
2020. máj. 20. 08:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha nem Karácsony (ünnep) hanem Karácsony Gergely kulcsszót adtál volna meg, vagy semmit, akkor talán több és érdemesebb választ is kaptál volna. Egyébként nagy teteje volt ám a "reprezentatív" 29+1 szavazatos "közvéleménykutatásodnak".

És az is furcsa, hogy milyen konkrét teljesítményt vártál volna ennyi idő alatt. 2019 november 5.-én volt az alakuló ülés... Tájékoztatási lehetőséget nem kap a "köz"(fideszlakály-)médiától, csak lejáratják. A lakájmédiákba közpénzt tolnak garmadával, és meg is felelnek a főnök elvárásának. Karácsonyt megszóljátok, hogy facebookozik, de arról nem beszéltek, hogy mennyit költött médiára Tarlós és a fideszes kerületi önkormányzatok, és mennyit költenek most. Igen, Karácsony nem propagandára költi a közpénzt (már amit nem vesz el az Orbán-kormány), hanem közjóra.

2020. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg te fel tudod sorolni, hogy Tarlós mit csinált az első ciklusának első fél évében? Hányasra értékeled azt? És jegyezzük meg, hogy akkor sokkal több anyagi forrás állt rendelkezésére.
2020. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!