Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy még mindig a...

Hogy lehet, hogy még mindig a Népszabadság a legolvasottabb napilap, ha szinte mindenki utálja a baloldalt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem utálja mindenki, én pl. baloldali vagyok.
2010. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Talán azért, mert több baloldali ember vesz napilapot, mint jobboldali. Ezt cikizés nélkül mondom...
2010. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

népszabi 100.000

magyar nemzet 70.000

magyar hírlap 40.000

népszava 30.000

2010. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet,hogy még mindig objektívebb,mnint a többi.
2010. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
És még ráadásul ez sem a valós kép, hiszen rengeteg intézménybe, cégbe a vezetők meggyőződésétől függően mennek a lapok. De még így is siralmas, hogy egy 10 milliós országban a lakosság 2 %-a olvas csak napilapot. De az internetes olvasottságuk se hejdenagy (már ha az Alexa-nak hinni lehet).
2010. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Mert az a legérdekesebb. Én is azt olvasom, de csak a neten. Papírt már nem veszek a kezembe.


Egyébként tévedsz abban, hogy mindenki utálja a baloldalt. Az MSZP-t sikk most utálni, de az nem azonos a baloldallal. Én se csípem az MSZP-t, mert vállalhatatlan, amit csináltak a rengeteg korrupcióval, a hibás kormányzással, de attól én még baloldali maradtam, ami egyszerűen annyit jelent, hogy nem a gazdagokat akarom támogatni, mint a mostani Orbán-kormány, hanem a szegényeket. A népszabi egyébként ritkán nyal be úgy az MSZP-nek, ahogy az a Magyar Hírlapnál/Nemzetnél mindennapos.

2010. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert 89ft, vagy mennyi. Mint régen a a ruszkiknál a Pravda... a csomagoló papír többe került mint az újság, ezért azt vették mindenhez, és persze hogy abból fogyott a legtöbb. :)
2010. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert az a legobjektívebb
2011. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!