Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hog Jakab...

Mit szóltok hozzá, hog Jakab Péter úgy tisztogat mint Gyurcsány a DK-ban?

Figyelt kérdés
Aki ellentmond Péternek az repül: [link]

2020. máj. 20. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy tisztogat, Gyurcsány sokkal jobban csinálta. Ezzel a kirúgással elismerik, hogy a frakció tagjai nem is tudják miről szavaznak.
2020. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Gyurcsany mondja neki is, hogy mit kell tennie. Az egesz baloldaknak Feco a karmestere.
2020. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Ebben a visszahívásban egyfajta Hitleri terrort, leszámolást látok. Úgy látszik, a Jobbikban nem szabad gondolkodni, csak eszetlenül követni kell, amit Jákob előír. Ha a jobbnyikos képviselők úgysem gondolkodhatnak és csak azért vannak ott, hogy Jákob utasítására megnyomják a gombot, akkor mi értelme van ott ülniük?

Egy igazi néppárttal van dolgunk!

2020. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Remélem Varga-Damm Andrea már csak azért sem adja vissza a mandátumát.
2020. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

varga dumb tökre megérdemelte, hogy úgy szúrják hátba, ahogy ő szúrta hátba a jobboldaliságot


nézzétek meg a privatizációról szóló kisfilmet a youtubeon, ahogy varga dumb beszél a szoci korrupcióról, aztán meg vadai ágnessel puszizik össze

2020. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak gondolj bele mi lesz ha a Fideszben belül Orbánnak kritizálója lesz. Még elképzelhetetlen de hamarosan meg fog történni
2020. máj. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
ugyan mit kritizáljanak orbánban? nem vitte gajra a fideszt, mint az összes ellenzéki pártot a vezetőik
2020. máj. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Létezik még ilyen hogy Jobbik?
2020. máj. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Jákobnak már a begyébe volt Damm.Olvastam a posztját,amiben érvelt,hogy miért szavaztak igennel,teljesen jókat írt.Az ilyen csekekvő- gondolkodó politikusoknak már nincs helye a jobbikban.Szerintem Fletó utasítgatja Jákobot,a bocsánatkérése is nagyon lárifáris volt.

Ugyan jobbikos voltam régebben,de mikor Jákob lett az elnök,azt mondtam kifogja végezni a jobbikot.Jó párt volt,a szimpatizánsai bíztak abban,hogy ők lesznek azok,akik a fideszt leváltják.Ezek a törvényjavaslatot se olvassák el,akkor ugyan hogy kormányoznának.Szánalmas banda.Nem tudom Damm hol fog kikötni,de nem egy ilyen szutyok pártba való.

De jó a 8-as kérdése.Miről is beszélünk,jobbik már nincs.

2020. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Jakab Péterrel a Jobbik megásta a sírját, de Gyurcsány Ferencnek hívják azt, aki majd betemeti a sírt. A Fidesz meg 2022- ben is simán behúzza a választást... köszönöm Jakab- Gyurcsány Péter Ferenc 👋
2020. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!