Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsért miért van olyan...

Puzsért miért van olyan nagyra magával?

Figyelt kérdés
Nagyon elvan szállva magától, pedig nem tudom mire fel. Gyakorlatilag abból áll az élete, hogy ordítva kritizál mindenkit. Azt hiszi magáról, hogy nagy ember, közben meg egy senki. Csodálkozom azon, hogy ennyien eltűrik azt, hogy Puzsér elhordja őket mindennek. Egyáltalán miért engedték neki, hogy a nyilvánosság előtt ossza az észt? Mire fel hiszi magát olyan nagy "megmondóembernek"?

2020. máj. 20. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Mert önelégült. Azt hiszi magáról, hogy tökéletes. De sajnos a valóság az, hogy az ő elvei a legkövetkezetlenebbek. Polgármestersége alatt is magát nevezte egyedül zöldnek, miközben az ő programja volt a legkevésbé zöld.
2020. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Szinte minden ember azt hiszi a saját relatív kis igazságáról, hogy az az abszolút igazság. Vannak olyan emberek, akik magukban tartják, mások pedig agresszív módon mások pofájába tolják, mint pl Puzsér.


A valódi bölcseknek viszont nincsen semmiről véleményük.

2020. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Így van, az előzőnek igaza van. Én is meg vagyok róla győződve, hogy igazam van, de nekem igazam is van, míg Puzsérnak nem.
2020. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Van igazság abban, amit mond, azonban az a gond, hogy az érzelmei elragadják. Egy politikai babérokra törő embernek, pedig nem szabad az érzelmeit szabadon engedni. Valamint pedig nem feltétlen az átlagember szemével gondolkodik, hanem a gondolkodóként lát mindent, de az átlag nem úgy működik, ahogy ő gondolja.
2020. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Lehet,hogy van igazság abban amit mond,de Puzsér még mindig csak egy celeb,egy tévés személyiség,aki ebből él . Nem atomfizikus,hanem tv-szereplő,tehát így is kell kezelni . Ezzel keres pénzt , ez a szerepe ,ugyanis az mindenkinek van a TV-ben, a legőszintébb embernek is van egy felépített imidzse,amit tartani kell .

Na most onnantól kezdve,hogy az sem érdekel Berkinek meg Valóvilág évának,meg töktudja kinek igaza van-e ,nem értem minek túráztatja bárki magát Puzséron :D

2020. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ő tulajdonképpen egy színész. Ugyanúgy szerepet játszik, mint szabópozitívpéter, vagy ganxtakeményvagyok zoli. Ebből élnek, így kell viselkedniük, ezért kapják a pénzt. Otthon Robi sem ordít, és Zoli sem ganxtáskodik.
2020. máj. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Valószínűleg el van nyomva a környezetében, otthoni keretek közt, de alapból van benne egy ilyen extrovertáltság, véleményvezéri ambíció, lehet, hogy kisebbségi érzés, emiatt átmegy Durcás Marciba.
2020. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Vegyük ki a közéletből! Ne tarcsuk el!
2020. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!