Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakabnak nem mondták el, hogy...

Jakabnak nem mondták el, hogy ahhoz, hogy egy párt néppárt legyen, úgyis kell viselkedni, és nem csak a szlogenek szintjén kell olyannak lenni?

Figyelt kérdés
A jobbikból egyedül a radikális arculatából fakadó agresszivitás maradt meg, ami nem éppen néppárthoz illő.
2020. máj. 21. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
A Jobbik most inkább S&D Renew Europe szinten van, hogy a szivárványkoalicióban vannak.
2020. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az új szlogenjük a "Magyar néppárt".

[link]

2020. máj. 21. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Látom, de aki a cukiskodik a baloldallal az konzervatív néppárt szerinted?


Teljesen más a szocik programja mint egy konzervatív, így a szívárványkoalició, hogy akar vezetni egy országot?


A néppárt nacionalista, a szocik az EEÁ mellett kampányolnak reggel délben meg este. 😁😂


[link]

2020. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Álmodik a kommunista.... :D

2020. máj. 21. 11:12
 5/12 anonim ***** válasza:

#3


El vagy tévedve.


Én nacionalista konzervatív vagyok, semmi közöm a komcsikhoz.


A komcsik Marxisták, globalisták.


Én se nem vagyok globalista, se nem vagyok Marxista, ja és a Szellemvilágban is hiszek.

2020. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább úgy látom, hogy a jobbik megteszi a tőle telhető gondolatokat, és tudja, mit kéne tenni, csak a 2/3 miatt olyan szinten el vannak lehetetlenítve mindentől (és ezt egyébként már interjúkban ki is fejtette), hogy ennél többre képtelenek, az összefogásra meg nem ők hajthatatlanok. Tüntetést, meg bandaháborúkat azért mégsem szervezhet egy párt...
2020. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Jakabnak nem mondták el, hogy ahhoz, hogy egy párt néppárt legyen..."

Jakab semmihez nem ért, nem ott van a hiba. Azt nem értette már a többi jobbikos sem, hogy néppártosodni nem úgy lehet, hogy aki nem pontosan ugyanazt akarja és mondja azt kizárjuk, kirúgjuk a pártból - hanem hogy megtaláljuk azt ami miatt mégis együtt lehet maradni.

Vona lemondása óta olyan lépéseket tesznek amitől egyre kevesebben vannak. Nem azért mert nem váltottak a korábbi rétegpárti politikájukon, hanem mert csak átváltottak egy másik fajta rétegpárti politikára. Beszerveznek az új nézetekkel, elvekkel újakat - csakhogy közben kirúgdossák a régieket.

És ahogy haladnak, beszervezni nagyon keveseket sikerül - kirúgni meg tömegeket. Odáig nem jutott el Jakab, hogy a néppártiság azt jelenti hogy az eddigi vélemények MELLÉ még több fajta véleményt kell összefogni. Ezt jelentené egy néppárt.

2020. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dehogy mondták el.Az utóbbi parlamenti szavazáson sem biztos,hogy tudták ,mire nyomnak igent.

Ők pont,hogy nem néppárt.

2020. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Jobbik messze van attól, hogy néppárt legyen, annál sokkal közelebb van az, hogy Fletó csatlósai legyenek...
2020. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Még nem azok?

2020. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!