Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldal miért reklamál a...

A jobboldal miért reklamál a Facebook cenzúra miatt, amikor Bayer Zsoltot és a Vadhajtásokat is engedik örjöngeni? Ha cenzúra lenne, akkor kapásból tiltanák ezeket.

Figyelt kérdés
jobboldal, örjöngés

2020. máj. 22. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Mark Zuckerberg bevallottan baloldali, globalista nézeteket vall.
2020. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

NEM, kérdezô te nem látod jól.


A vadhajtásokat letiltották, Toroczkai már hónapok óta tiltva van...ez a balliberális "demokrácia" nem véletlen van több balliberális oldalon cenzúra, meg lehet nézni a konzervatív politikusok véleményét, ott nem dobják Ki a ballibeket...

2020. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Bayer Zsolt a nemzet érdekeit nézi.
2020. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szokták is tiltani keményen, ha a baltrollok ráuszítják a jelentés gombra
2020. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Talán mert a Faszbúk nem vetemedik arra, hogy elhallgattassa azokat, akik nem értenek vele egyet; de azokat igen, akik viszont vetemednek - kezdfe az orbanista szennylapokkal és zugfirkászokkal...
2020. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kamu facebook profilom az előbb került tiltásra, mert írtam pár negatív kommentet a vadhajtásokra. Az egyik ilyen kommentemet arra írtam, hogy vadhajtások éljenzett, mert Amerikában lelőttek egy antifát, erre azt írtam, hogy bezzeg, ha 2006ban lőttek volna le egy széljobbert akkor hőzöngenének és rendőri brutalitást kiáltoznának, írtam azt is, hogy kétszínű barmok. Erre letilt a facebook. Eredeti profilommal írtam volna, de vadhajtásokról már tiltottak. Ennyit arról, hogy ballib diktatúra lenne facen.
2020. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!