Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajuk az embereknek a Mi...

Mi a bajuk az embereknek a Mi Hazánkkal?

Figyelt kérdés
Nacionalisták, nem pc-k, de a hazafiasság prioritás, és ez nincs meg a többi pártban. Egyelőre tisztábbak is, még nem sározódtak be. Tegyük fel, hogy előítéletesek, akár soviniszták. A mai helyzetben, Trianon és permanenns magyarellenesség, a gazdaság szétverése, a rendszerváltás elmaradása, stb. után ez huszadrangú probléma. A hazafiatlanság, korrupció a fő probléma.

#hazafiasság #Mi Hazánk, hazafiasság, jobboldal, rasszizmus, sovinizmus
2020. máj. 13. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb embernek nem szimpatikusak a szélsőséges nézetek . Tisztának én azokkal az emberekkel,akik a pártban vannak a legkevésbé sem nevezném . Tudnék ennél rondábban is írni,de most nincs kedvem ..
2020. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az, hogy támogatják a halálbüntetést, ami az egyik legsötétebb dolog a világon.
2020. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Dúró Dóra ne lenne PC? Ennek a nőnek több esze van, mint Kunhalmi-Bangóné-Szabó Tímea-Vadai kvartettnek együttvéve és velük ellentétben neki nem habzik a szája és nincs eltorzulva az arca, amikor felszólal a parlementben (pedig ő is ellenzéki). Az ügyeletes rosszfiúnak titulált Toroczkairól pedig nem árt tudni, első jobbikosként tudott polgármesteri címet szerezni (amit azóta is őriz). Az igazán vállalhatatlan figurák nem a Mi Hazánkban vannak, hanem a Jobbikban (Sneider Tamás, Kulcsár Gergely, Gyöngyössy Márton, stb.).
2020. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Ők a Fidesz 2, náluk ugyanúgy mindenki ellenség, aki nem magyar vagy nem jobboldali.
2020. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
#3: A Mi Hazánk nevéhez még semmilyen soviniszta megnyilvánulást nem lehetett hozzákapcsolni. Egyértelműen pozitívabb üzeneteket hordoz mint a korábbi Jobbik, remélem megmaradnak a választott úton. A nacionalizmust sokan keverik a sovinizmussal, de a nacionalista jogokat követel és véd, a soviniszta jogokat támad, jogokat akar elvenni. A Mi Hazánk egyáltalán nem soviniszta, maximum nacionalista.
2020. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4, a Fidesz számára sem ellenség az ország fele, egyébként nem is igazi jobboldaliak, hanem populisták, és a kisebbségekkel is kitűnőek a kapcsolataik, tavaly Maccabi olimpiát rendeztek, ők adják az egyetlen roma származású EP-képviselőt. 90 előtt többségük KISZ-titkár volt, de voltak már liberálisok is.

Ilyen ismeretekkel már nem olyan meglepő az ellenszenv.

2020. máj. 13. 21:24
 7/20 A kérdező kommentje:
5, tudom, hogy nem soviniszta, Magyarországon nincs sovinizmus, inkább a baloldaliság, a laza nemzeti érzelem jellemző, míg pl. Romániában mindenki soviniszta. Csak azt írtam, tegyük fel, hogy az, és sokak szerint valóban az már a Fidesz is, bármilyen nevetséges.
2020. máj. 13. 21:27
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

Ha Toroczkai megtartja azt az utat a következő 2022-ig amin elindult, biztosan rájuk fogok szavazni.


Világéletemben a Jobbikra szavaztam, bár 2018-ban már úgy húztam be az X-t, hogy remélem, hogy az X-em ellenére nem kerülnek kormányra. Akkoriban már elkezdtem szimpatizálni a Fidesszel. A Fidesszel még mindig szimpatizálok, a legtöbb döntésüket jó döntésnek tartom, de a Mi Hazánk az a párt, ami az általam vallott elveket jobban képviseli.

2020. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Fortissima Finguss ***** válasza:
0%

Toroczkaival nem az a gond , amit mond, és az sem ahogy mondja. Ez csak a liberális bolsevik elvtársaknak, volt elvtársaknak vagyis mai zöldeknek probléma....

Toroczkaival az a probléma hogy ő egy álruhás ügynök olyan mint Vona/Zazrivecz elvtárs...

Íme Toroczkai elvtárs 2006-ban egy rendőrautóból irányította a TV székház ostromát...

[link]

2020. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Vicc az egész.


Tóth nevű elnöke nemesi nevet lopott, nagy magyarkodóként moldáviai román nő volt a felesége (az sem jó pont, hogy elhagyta), román anyanyelvű a gyereke. Jobboldali párt elnökének pedigréjéhez nem illik kommunista vérbíró dédpapa sem, amit az sem javít, hogy előtte meg nyilas volt.


A "Mi Hazánk" összes országgyűlési képviselője esküszegő, a lehető legünnepélyesebben Szent Korona előtt tettek esküjük ezen kitételét szegték meg "Amennyiben a Jobbik országos elnökségének kétharmados döntése szerint alkalmatlanná válok, úgy képviselői mandátumomat azonnal visszaadom."


Novák Előd volt az egyetlen aki honvéd tiszthelyettesként tudta, hogy egy ilyen eskü megszegése becstelenség lenne, ő visszaadta a mandátumát. (Volner volt rendőrtiszthelyettes már nem, azóta a Mi Hazánkkal is összeveszett.)


Mondjuk az is megmosolyogtató, hogy a Jobbikban meg Jakab zsidógyerekként hogy fel tudott emelkedni, amikor az még szélsőséges zsidóellenes párt volt, nem kár értük sem.

2020. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!