Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Európai Uniónak elgurult a...

Az Európai Uniónak elgurult a gyógyszere?

Figyelt kérdés
Az Európai Kommunista Unió lebontatta a tranzit zónákat, az ítélet szerint azokat is be kell fogadnunk akik amúgy biztonságos országból érkeztek, arra hivatkozva hogy a tranzit zónákban ember őrizet volt, ami egy koholt vad ugyanis Szerbia felé bárki, bármikor, nyugodtan elhagyhatta a táborokat. Szerintem hamarosan a következő betelepítést is be fogják vezetni, ez csak az első fázisa. Nincs más megoldás erre csak az ellenszegülés vagy a HUXIT. Pár Milla EU-s támogatásért NEM éri meg hogy szét robbantsák az országot a kecskekefélők!

2020. máj. 24. 12:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Jahh meg a transzneműektől, azt el is felejtettem. Sowwy.
2020. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
66%
Nektek a szélsőjobber fasisztanáciktól kell rettegnetek, a főnököd karácsonygregory is azt teszi, meg sebességkorlátoz és biciklizik esetleg. ;)
2020. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
16%
A kecskéknek kellene a legjobban aggódni, a kérdező szerint jönnek a kecskekefélők.
2020. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

22uhh,köszi hogy szóltál! A bicikliktől és Karácsonytól is paráztok :D Legalábbis ez jön le abból amekkora visszhangot kap folyton szerencsétlen, mióta bebicózta magát a főpolig szerepbe. El is felejtettem. ;)


Amúgy meg, ki kérem magamnak.

Az én főnököm egyedül és kizárólag a spekuláns sötét nagyúr, a migrimágnes, a legyetemek ura, a hazaárulók hercege, a fűhozó, egyenesen a Stockholmi pride legmélyebb dragjaiból, Egroeg Soros, vagyis, Soros, a Mumus!!!

444!!! :D

2020. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
54%

Az a ti bajotok ha csak ilyet tudtok kitermelni. Amúgy meg te spekuláns pincsinek túl együgyű vagy, így ezzel ne fárassz senkit! 🤣

Na takarodj vissza tovább rettegni a gaz fasisztanáciktól!

2020. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

Awwww, jujj na most triggereltél mingyárt megyek és megmondalak :( 🤣


Amúgy meg az hogy ki mit tud kitermelni hallgatóság dolga is ugye. Mármint most na, Marinéninek meg Pistibácsinak könnyű kiszúrni a szemét egy falunappal, ingyenpörkölttel, krumplival, bommer memekbe illő retorikával és azzal hogy megigérjük neki hogy megmentjük a gonosz migriktől és attól hogy bevezessék Mogyorórszágon az arab számokat :D. Szóval nektek ott jobbra könnyű dolgotok van. Mármint... Hagyjuk már. Az átlagos fideszesnek eladhatnék egy doboz szöcskét is aranyárba, ha azt mondom ez nemzeti és ha nem veszi meg elfogy a magyar. Szóval jahh, ilyen hallgatósággal még jó hogy jól megy :D

2020. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
54%
Ti még így sem tudtok megszólítani senkit, maximum degradálni tudjátok a lehetséges szavazókat, és még ez sem esik le nektek. 😋
2020. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
54%
A többi szöveged meg különösen megmosolyogtatott, holott az igényetek a "rémisztő képződmény" kartácsnál merül ki, kb.
2020. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha az EU-nak tényleg az a terve hogy az intelligens fehér embert kiirtja, akkor nem értem a Fidesz szavazók mitől félnek, teljesen biztonságban vannak.
2020. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
38%

Igen, tuti így van :/ mindenki naon szereti a fideszt. Különösen az emberek akik az O1G, Soros is my sugar daddy, és hasonló trendeket nyomják/nyomták. Plusz a különféle fideszből viccet csináló oldalak instagrammon, facen... Azok akik inkább szavaztak egy full random koalícióra mint Tarlós bácsira, És az a sok sok rémhírterjesztő akik olyan csúnyákat írnak a fidrszre meg a fideszesekre... Na őket tökre nem sikerült megszólítani!

Mondjuk ha ennyire mindenki egyoldalúan fideszes, akkor azt nem vágom minek a rinya a tüntik miatt, a facebook posztok miatt, az "agymosott nyugatmániás fiatalok" miatt, a Nagy Blanka és hasonlók miatt, vagy az olyan kommentek itt hogy "ez az oldal hemzseg a szemellenzős ellenzékiektől". Akkor most ha ti vagytok a nyugodt többség, a másik oldal meg nem szólít meg senkit honnan ez a frusztráció? 🤔 Màrmint az alapján amit te mondassz nekem minden okom meglenne naphosszat az interneten rúgkapálni, de ha ekkora előnyben vagytok minek ez az egész kommentőrjárat az összes létező platformon, meg a para a rémhírterjesztőktől és belső ellenségtől akiket, nem szólított meg a másik oldal?


Na mindegy, lehet nem járok eleget focimeccsre meg templomba azért nem látom át.


De azért megdícsérlek, hogy most először úgy próbáltál visszavágni hogy nem a "féljél a fasisztáktól" poénon lovagoltál :D 😜


Also örülök ha jót mosolyogtál, én is főleg röhögni járok ide, ez a paranoid kérdés is olyan tök mókás xD

2020. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!