Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Deák téri brutális gyilkossá...

A Deák téri brutális gyilkosságok után várható végre tüntetés, vagy bármilyen össznépi megmozdulás, amely a rend helyreállítását követeli?

Figyelt kérdés

Amikor internetadóról volt szó, tudott lázadni a nép.

Ilyen brutális gyilkosságok után miért nem tud kiállni magáért? Az évben már rengeteg olyan eset volt, amikor magyarokat bántalmaztak, vertek, megaláztak, vagy mészároltak le.

Minek kellene történnie végre, hogy a magyarok ne birkaként hagyják magukat, hanem kiálljanak magukért együtt?


Halálbüntetés, csendőrség, sokkal több GYALOGOS járőr, aki felügyeli a problémás területeket, sokkal súlyosabb büntetések, és a problémás népcsoport alapos megfegyelmezése.


Mivel a kérdést az oldal szabályainak betartásával írtam ki, ezért eléggé finom nyelvezetet kellett használnom, de remélem mindenki számára egyértelmű a lényeg!



#gyilkosság #tüntetés #Deák-téri gyilkosság
2020. máj. 25. 08:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Apropó, a rendőröknek milyen jogkörük van? És miért nem lehet azt bővíteni? Jelenleg semmi tekintélyük nincsen. Rendőrség, csendőrség, tökmindegy, milyen néven nevezzük, felőlem akár kék manók is lehetnek. A lényeg, hogy szükség van olyan szervezetre, amelynek a jogkörébe beletartozik, hogy a primitív emberi hulladékokat, akik csak élősködnek a társadalom nyakán, bűnöznek és gyilkolási hajlamaik vannak, jó alaposan megverhessék!"


Azért, mert te csak úgy vagy képest tisztelni valakit, hogy megvernek nem biztos, hogy más is ilyen. ÁVÓ-sokat tiszteled? Pedig ők sem tettek mást, csak a rendszer ellenségeit verték.

2020. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ez meg már megint hogyan jön ide? Ez a vitatechnika valami iszonyatosan primitív!


Amit én mondok: van egy csoport LÉNY, amelyik képtelen civilizált emberként viselkedni. Semmi hasznuk sincsen, élősködnek a környezetükön és jellemzően terrorizálják a magyarokat. Felzárkóztatás, integráció stb esélytelen próbálkozások és fölöslegesek is. Azok, akik szórakozásból bántalmaznak, ütnek, terrorizálnak vagy ölnek magyarokat, azok nem érdemelnek civilizált bánásmódot.


Azokat erőszakkal kell megfegyelmezni. A legsúlyosabbakat - mint például a Deák téri késelő hányadék lényt - nyilvánosan ki kellene végezni. Abból tanulnának.


És képtelen vagyok megérteni, hogy hogyan védhetik ezeket a lényeket még mindig ilyen sokan. De az biztos, hogy az olyanoknak szívesen telepítenék a szomszédságába pár lénycsaládot!

2020. máj. 26. 09:01
 13/13 anonim ***** válasza:

Én csak nem vagyok ilyen naiv, hogy most itt meg áll az erőszak.

Én nem akarom védeni, de sohasem hittem az ilyen mértékű erőszakban. Na meg, persze most csak őket, aztán majd megverik, mert úgy néz ki, igaz rendesen dolgozó ember, meg azért a fiatalok is amiért így viselkednek, akkor már őket is.


"Annyi világos; erőszak erőszakot szül, elnyomás megtorlást"

2020. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!