Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor várható, hogy a veszélyh...

Mikor várható, hogy a veszélyhelyzetet is eltörlik?

Figyelt kérdés

Május 4-én nagyon sokat enyhítettek, rá 2 hétre a főváros is, most szerintem az iskolákat is újra kinyitnák, hogy ott tanuljanak a tanuló, csak egyértelműen azért nem nyitják meg, mert két hétre minek, de ha két hónap lenne még, kinyitnák. Strandok nyithatnak, nagyon sok dolog visszaállt. Rendezvények is lehetnek ami 500 nál nem több ember. Annyi van még, hogy a veszélyhelyzet még meg van. Boltba 9-12 között idősek, maszk kötelező üzletekben és tömegközlekedésen, valamint másfél métert kell egymástól tartani. Ennyi kikötés van még.


A vészhelyzetet mikor törlik el, valamint az említett helyeken való kötelező maszkviselést a távolság betartását és a bolt időkorlátot?


Testvérem azt mondta, hogy 2022-ben törlik el, ezt nem hiszem, hogy olyan soká. Szerintem idén még, de mikor körűl?


Aki nagyon sokat olvas erről a veszélyhelyzetről és tud válaszolni hasznosat, közönöm.



2020. máj. 25. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
A veszélyhelyzet eltörlődik automatikusan, de a teljhatalom, az nem!
2020. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom de teljesen felesleges az egész cirkusz. Arra mindenképpen jó volt hogy legyen mire fogni a gazdasági válságot és hogy leteszteljék meddig mehetnek el a korlátozásokkal hogy mennyire manipulálható a lakosság
2020. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maga a veszélyhelyzet valószínűleg holnap megszűnik, mert ekkor összeül az országgyűlés és elvileg erről is szavaznak. De ez nem jelenti azt, hogy például az arc eltakarása vagy a bevásárlási korlátozásokat is eltörölnék. Járványügyi készültség fog maradni ezután is.
2020. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Piros Kalapács! Te ugyanaz vagy, aki korábban is itt Piros Kalapács néven írt? Mert ő nem tűnt ekkora idiótának...
2020. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ne nézzétek le Piros kalapácsot, mi alapján idiótázod le? Korrektűl kéne beszélni.


Holnap?

Jó lenne már, bár kitudja, kitelik tőlük, hogy megint szigorítanak, mert csak vannak az írások alapján halottak, gyógyultak is, aktív fertőzöttek is, de az akitív fertőzöttek nem nőnek annyira mint 1 hónapja, tegnap 28, ma 15 beteggel lett több, a gyógyultak listája vezet.


Ha a vészhelyzetet eltörlik, a maszk lehet megmarad év végéig?

2020. máj. 25. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Piros Kalapácsnak teljesen igaza van!
2020. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

Talán az alapján idiótáztam le, amit írt, csak ennyi, ez éppen elég.

Meg lehet nézni, hogy ott lásd. Svédország, ahol nem volt ekkora "cirkusz" ott mennyivel több a beteg és a halott, és azt is jól látni, hogy azok az országok pl. Szlovákia amik Magyarországnál keményebben zárkóztak és zártak be mindent ott jóformán nem volt járvány. Tehát ezek után azt, amiről kiderült, hogy szükséges cirkusznak manipulálásnak nevezni nos idiótaság. De nevezhetem hülyeségnek, ostobaságnak is, attól még az ami.

2020. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fityesz él most van a nagy "pénzszüret". Aztán indulhat a jachtos orgia.
2020. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!