Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy van az, hogy itt van...

Az hogy van az, hogy itt van a nyakunkon a szörnyen veszélyes halálos járvány, mégis a tavalyi év eleji járványmentes időszakhoz képest jelenleg mégis csökken az elhalálozások száma?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 28. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

A Tavalyihoz képest a márciusi éppenséggel nőtt arányaiban(ezer lakosra), de a januári és a februári adat jelentősen kedvezőbb


[link]

2020. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Tudom, ez nem válasz a kérdésedre, de én azon gondolkodtam el, hogy a közlekedési balesetek és a gyilkosságok száma sokkal alacsonyabb volt a korlátozás idején.

Ma pl. öten meghaltak egy balesetben, ahol egy teherautó és egy kisbusz született.

A gyilkosságok egymást érik: Angyalföldön egy nő ölt, Deák téren két halott, Szilágyi István stb.

Igazából tehát mellé kéne tenni, hogy a járvány (pontosabban a járvány miatti kényszer-intézkedések) mennyivel csökkentették a balesetek és a gyilkosságok számát.

2020. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

És szerencsére kontroll nélkül tud terjedni ez a covid, hogy vigye el a csuda. Most, hogy égész évben semmi nem korlátozás nem volt, könnyen elkaphatta bárki.

Ráadásul mindenki továbbra is úgy tüsszög és köhög és köpköd, mint tavaly. És a kezüket sem mossák az emberek.



Ugye?

Jah. Nem.

Francba... Pedig azt hittem elhiszed, ahogy az összefüggést, amit leírtál a kérdésbe.

2020. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hollófernyiges ***** válasza:
54%
Mivel az influenzaszezon közepén kapott el minket a koronavírus, a karantén valószínűleg azt is lerövidítette. Amúgy kérdezted csak meg az olaszokat milyen ártalmatlan az a kis vírus, esetleg az amerikaiakat, hogy a százezer extra halott meglátszik-e a staisztikájukon.
2020. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az intézkedéseknek hála csak 4 ezren fertőzödtek meg de te kérdező annyira buta vagy hogy nem jöttél rá 3 honap alatt hogy miert voltunk otthon, azért hogy kevesen haljanak meg és ez sikerült,de nézzük meg azokat az országokat ahol nem sikerült, ott kérlek szépen tömegsírba rakták az embereket mert annyi hula volt. Mindenki azon van hogy legyőzük a járványt minden draaztikus lépést megtette a világ még is tombol a járvány, az a baj kérdező hogy korlátozott a gondolkodásod.
2020. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ott ahol most tüntetések vannak, valamiért rekordokat dönt a fertőzés szám.


Vajh miért?

2020. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!