Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 6 nap múlva le fog járni a...

6 nap múlva le fog járni a trianoni békeszerződés, visszakapjuk a területeket, ha mégse akkor lesz háború?

Figyelt kérdés
Mivel lesz casus bellink a nato nem szólhat bele.
2020. máj. 29. 13:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem, valóban már 25 éve kellett, hogy verje a tamtamot.
2020. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
73%
Erre mondanák kormányzati részről: fiam, jobb dolgunk is van, mint vergődni 3 hely miatt.
2020. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
74%
Mi lesz még itt csütörtökön... Mondjuk arra jobban kíváncsi vagyok, hogy a 100 évezés után vajon mit fognak majd fújni, 125 vagy 150 évet?
2020. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
75%

Háború... És mégis kivel, kiket állítanál hadba, kit soroznál be? A mai generációt? Vagy mégis kiket? Amennyi hivatásos katona jelenleg van az országban, azt a románok egy óra alatt leszednék.... Kicsit gondolkodjál már el, hogy mit szeretnél, mielőtt ilyeneket kiírsz és röhögteted magad...

Amúgy kíváncsi lennék rá, ha háború lenne, és behívnának, hogyan vitézkednél... Fogalmas sincs arról milyen egy háború, milyen átélni egy háborút, milyen harcolni egy háborúban. Én átestem rajta, megéltem katonaként a dél szláv háborút, ott voltam amikor a Nato bombázta szerbiát. És őszintén még ma is azt mondom, hogy bár ne éltem volna túl... Gondolkodj mielőtt beszélsz, gondolkodj mert nem tudod mit szeretnél, nem fogod mivel jár az amire vágysz...

2020. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!