Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért követik vakon...

A balosok miért követik vakon gyurcsányt?

Figyelt kérdés
gyurcsány tönkre vágta az országot, eladósította szétlopta és megalázta majd eladta. "hazudtunk reggel éjjel meg este" emlékezzetek! Orbán Viktor kihúzta a bajból az országot, vissza adta a reményt a Magyar embereknek! A balosok ennek ellenére is vakon birka módjára követik gyurcsányt aki hatalomra éhes és amint hatalomra jutna ugyan úgy földbe döngölné a gazdaságot és napokon belül tönkretenné mindazt amit a Fidesz 10 év alatt kemény munkával felépített!
2020. máj. 30. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Orbánnál még a Gyúrcsány is nagyságrendekkel jobb volt, hiába lopott, csalt, hazudott!
2020. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom azért amiért a jobbosok Orbánt.
2020. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Én balos vagyok, mégsem követem Gyurcsányt. Elismerem, hogy orbán viktornál még ő is jobb volt valamivel, de ezt nem tekintem nagy eredménynek. orbánnál a nagymamám is jobb lenne, pedig csak hat elemit végzett.


Ettől függetlenül sosem szavaztam a DK-ra, és nem is fogok.

2020. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Egyik kutya, másik eb. Semmivel nem jobb vagy rosszabb egyik sem a másiktól. Az egyik nárcisztikus személyiségzavaros (Orbán), a másik ideggyenge (Gyurcsány). Mindkettő kapzsi. Orbán stílusa egy fokkal jobb, nem ejt annyi stratégiai hibát, mint Gyurcsány, aki ideggyengesége miatt a bajt csak fokozta egy újabb-újabb kirohanással. Még maga is tisztában volt ezzel "akkor meg kiabálok egyet".


Illetve míg Orbánnál az a dolog van, hogy ő uralkodik a sleppje felett, ahogy Fletónál fordítva volt, rajta lazán gázolt át az mszp és főleg a szadesz. Orbánnál ilyen nem lesz, ha valamelyik próbálkozik azt rögtön kirúgja, tisztességtelenül is akár.



Én lényegi különbséget nem látok az Orbán-Gyurcsány duó között. Az őket vakon követők mind hülyék, legyen az bal vagy jobboldal.

2020. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
a nevedből ítélve legalább az énképed reális, ez pozitív dolog.
2020. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Lehet rövidtávú a memóriájuk
2020. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Imádom ezt az egyszerű logikádat, baloldal = Gyurcsány fan 😂

Nem véletlen,hogy még Orbán királyotok is úgy kommunikál veletek,mint valami kisegítő iskolás fogyatékosokkal .

2020. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

A "balosok" nem követik Gyurcsányt vakon. Vannak, akik egyáltalán nem követik, mert károsnak tartják.

A kifejtős részt meg szerintem tök fölösleges volt ideírni. Aki vevő a gyurcsányozásra, az ezer helyen tud hódolni a hobbijának. Megint egy kérdés, amit egy önjelölt próféta írt ki, mert azt hiszi, ha iderittyent párat az elmúlt években rongyosra koptatott frázisokból, akkor majd egyszeriben mindenki "megvilágosodik" és beáll a sorba, hogy nyalogassa a vezér lábnyomát.

2020. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Négyesnél a pont!!!
2020. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Mert a legtöbb balos birka
2020. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!