Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szervez a MI Hazánk Mozgalom...

Szervez a MI Hazánk Mozgalom "kegyeleti megemlékezést" a gyulai késelés miatt?

Figyelt kérdés
A támadó egy 18 éves éppen érettségijét ünneplő fiatal aki részegen tartott hazafelé
2020. jún. 1. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Talán egy fényképet az elkövetőről...Vagy nem látszik a fotón mert úl barna a bőre a "fiatal"-nak?
2020. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
09:41: ja, szóval a Mi Gatyánknál ez követelmény a "kegyeleti megemlékezéshez"? De ha lenácizzák őket, akkor bezzeg rinyálnak.
2020. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2020. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ezzel azt akarjátok sugallni, hogy ha valaki kisebbségi akkor az már kizárja azt, hogy sikeres érettségit tegyen le?
2020. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Együtt ünnepelek valakivel és a végén együtt indulunk hazafelé. Találkozunk egy harmadikkal és megszúrom őt is meg akivel ünnepeltem. Mi van? Így nem érthető.
2020. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pláne rendészeti iskolába járni...
2020. jún. 1. 09:54
 7/16 anonim ***** válasza:
A kérdést nyilván a kérdező kapta, meg a "gatyánkozó" versenyző.
2020. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
#6 Szinte biztosan kizárja, mivel sem a mentális képességei, sem a civilizációs szintje nem teszi lehetővé.
2020. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha a Mi Hazank Mozgalomnak lenne esze, akkor nem kegyeleti megemlekezest tartana, hanem nyitna egy kes-boltot. Jol menne az uzlet mostansag!
2020. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Urak!

Nem mondhatom biztosra, de az ügy egyik megfejtése lehet a következő.

Én már 2 súlyos bűnöző cigányt is megismertem futólag, aki tizen éveket ültek börtönben, akiknek a gyerekeit, értsd cigányokat felvetek a rendőrtiszti főiskolára !!!!

Gondolom ugyanez meg a rendészeti szakközép iskolákban is. Nem tudom hány van belőle. Lehet hogy ez nem cigány , ez az elkövető, de hogy tele van velük a rendészeti szakközép az 100 %

2020. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!