Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme a decathlonban a...

Feketeruhasember kérdése:

Mi értelme a decathlonban a létszámstopnak ha ugyanazok az emberek azonnal mennek át a mellette lévő auchanba ahol korlát nélkül mennek be és találkoznak egymással?

Figyelt kérdés
Én csak szeretném megérteni hogy járványügyi szempontból ez miben segít?

2020. jún. 2. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ott ez a "szabály" vagyis, hogy a 1,5m be legyen tartva ha ellenörzés lenne? Vagy lehet csak saját szabályt vezették be.
2020. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én értem ezt de a fentebb említett ok miatt ez kb olyan mintha a medencének lenne a belehugyozós fele meg a "nem belehugyozós"
2020. jún. 2. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A létszámstop mást jelent. Mellesleg meg az, amire te gondolsz, arról szól, hogy a Dechatlonban meg próbálják biztosítani az egészségügyi előírásokat. Arról rendelkezhetnek, hogy ott bent mit csináljanak, de arról, hogy máshol, vagy a magánéletükben mit csinálhatnak, arról már nem. Az kívül esik a hatáskörükön. Pontosabban még arról is, hogy munkaidőben mit tehetnek, mit nem, de jogszerűen nem ellenőrízhetik nagyon a munkavállalóikat munkaterületen kívül. Tehát ha elmennek cigiszünetre páran, akkor nem kukkolhatják kamerával őket, mert az Auchan terület, és nem állíthatnak mindenkire még két embert megfigyelőnek.
2020. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na most akkor lehet hogy én rosszul használtam ezt a szót hogy "létszámstop". Én a vásárlókra értettem, de mint álltalad kiderült én nem tudni magyar nyelv :)


Szóval, a vásárlókat szopatják szerintem teljesen feleslegesen azzal hogy csak annyi mehet be amennyi kijött, holott ugyanazok a vásarlók amikor átmennek a szemközti auchanba ahol ugye nincsen ilyen korlátozás, már találkoznak..

Fogalmam sincsen hogy ez most is így van e. Én egyetlen db decathlonban tapasztaltam ezt ami a nevezetesen dunakeszin van. Anno felvetődött bennem a kérdés hogy járványügyileg ugyan mi a lópikula értelme vam ennek?

2020. aug. 25. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Abban segít járványügyileg, hogy betartsák a másfél-2 méter távolságot, ne legyen tömeg pl. a pénztárnál.

Nyilván az lenne a jó, ha ez minél elterjedtebb lenne, de ezért nem ők a felelősek.


Mi értelme nálad füvet nyírni, ha a szomszéd nem nyírja a füvet? Kb. ennyi a kérdésed értelme. ;)

2020. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ők a felelősek persze. Akkor ez egyfajta példamutatás lenne?? A füves példádat nem tudom hová tenni, ha magamnál lenyírom ott akkor nem lesz az én portámon. Az emberek viszont mennek össze-vissza, tehát vagy mindenhol korlátozás, vagy sehol.
2020. aug. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!