Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ávosok c. film miért van...

Az ávosok c. film miért van betiltva? És a Jud Süss? A betiltás nem a diktatúrák sajátja?

Figyelt kérdés
Miért kell betiltani, mitől félnek? Az ember megnézi a Jud Süss-t és semmivel sem fogja jobban rühelleni a zsidókat, mint előtte.. Szóval nem értem, felnőtt emberek vagyunk, pont, hogy okulhatnánk ezekből a filmekből, hogy hogyan manipuláltak a nácik...
2010. júl. 30. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudok róla hogy be lenne.
2010. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én meg úgy tudom, hogy be van, de legalábbis nyilvános vetítése nem igazán lehetséges. Pedig az Ávosok mégcsak nem is náci propaganda film. Bár mondom azt sem értem, hogy miért kell betiltani egy náci propaganda filmet, amiben nyilván mindenki tudja, hogy folyamatosan hazudtak és semmiben sem volt soha igazuk....
2010. júl. 30. 20:45
 3/15 A kérdező kommentje:
Én meg úgy tudom, hogy be van, de legalábbis nyilvános vetítése nem igazán lehetséges. Pedig az Ávosok még csak nem is náci propaganda film. Bár mondom azt sem értem, hogy miért kell betiltani egy náci propaganda filmet, amiben nyilván mindenki tudja, hogy folyamatosan hazudtak és semmiben sem volt soha igazuk....
2010. júl. 30. 20:45
 4/15 anonim ***** válasza:

a vélemények megoszlanak az igazságtartalomról...

Hogy miért? épp most nézem a Fradi meccset: "büdös zsidó" kiáltások nyomják el a kommentátor hangját! :D

Úgyhogy tökmind1 a betiltás ilyen szempontból! aki zsidózni akar az zsidózni fog! ennyi!

2010. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A demokráciák valahogy mindig szép lassan diktatúrba hajlanak. Így történt ez még minden demokráciával. Mindig jött egy Nagy Sándor, vagy Julius Caesar. Most sincs ez másképp.
2010. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Demokrácia nem létezik.
2010. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
É-Korea is népi DEMOKRATIKUS köztársaság :) volt magyar népköztársaság is. attól hogy mi a neve, nem biztos hogy minden az.
2010. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Demokrácia van,de azért ezt-azt mégsem szabad!

A Sztálin című filmet láttad már? Egy nagyon jól sikerült film, több magyar színész is szerepel benne,ahhoz képest már 17-18 éve sehol sem látható.

2010. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Jud Süss Magyarországon nincs betiltva, csak a jogtulajdonos nem ad engedélyt forgalmazásra és nyilvános vetítésre.
2010. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Demokráció is olyan mint a kommunizmus, szép elmélet, de a gyakorlatban köze sincs hozzá.
2010. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!