Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a balliberáliso...

Magyarországon a balliberálisok miért nem tüntetnek George Floyd miatt és a feketék jogaiért?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem sok feketét látok itthon. Ahhoz, ami Amerikába van, semmi közünk.
2020. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Mert ő csak akkor tüntetnek, ha a Fidesszel, a kormánnyal, vagy személyesen Orbán viktorral van bajuk. Ennyire futja idehaza...
2020. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Tüntettek, csak senki le se tojta őket:


[link]


Eközben Amerikában a feketék (BLM tag) fehéreket kényszerítenek letérdelni és bocsánatot kérni azért mert fehérek:

https://www.youtube.com/watch?v=9Jg1O-sDxSQ


Feketék egy rokkant idős fehér nőt támadnak és aláznak meg mert fehér:

https://www.youtube.com/watch?v=W7lsFkeORDk


De nem hiányoznak az öngyűlölő ballibsik sem:


"Bocs hogy fehérnek születtem":

[link]


Lábcsókolás feketéknek:

https://www.youtube.com/watch?v=aERD5UTfZmk


Keressetek rá van millió ilyen videó neten, hogy a ballibsi anti-racist tüntetők fehérekre vadásznak megalázni őket a bőrszinükért vagy libsik (a tőlük megszokott öngyűlölő módon) alázzák magukat a bőrszinükért.

2020. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
32%
Volt tüntetés.
2020. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3


Az tény, hogy a fehérek rengeteg rémtettet hajtottak végre és egy bocsánatkérésbe nem halnánk bele.


De amúgy nem vagyok ballibsi, a kérdésem csak azért született mert a magyar balliberálisok amúgy elég aktívak szoktak lenni minden ilyen esetkor.

2020. jún. 8. 10:39
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
5# A feketék nem hajtottak végre rengeteg rémtettet? Hallottál már a ruandai mészárlásról? Az afrikai gyerek katonákról? Vagy hogy Afrikában a mai napig létezik rabszolgatartás (feketék az elkövetők)? De mondhatok csomó mást is. Miben vagy te hibás azért amit az őseid elkövettek több száz éve?
2020. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Itthon nem a rasszizmus ellen tüntetnek, hanem a rasszizmus mellett. Lásd a focihuliganok a cigányok ellen.
2020. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem lehetne vele megbuktatni a Fidesz kormányt. Így értelme sem lenne. Csak azért tüntetnek valami ellen, hogy uszítsanaka kormány ellen. Az emberek nem igazán érdeklik őket. ez az igazság
2020. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8


Ja ez igaz, de ha valaki nemzeti beállítottságú akkor ugranak rögtön mint a veszett eb.

2020. jún. 8. 11:56
 10/10 Saw Gerrera ***** válasza:
100%

#5 kérdező

Szerintem komoly zavar van az értékítéletedben. Először is csatlakoznék #6-hoz, mert szerintem telitalálat annak említése, hogy nekem ma élő embernek mi közöm van az életem előtt történtekhez, amelyekre semmilyen ráhatásom nem volt, nem is lehet. Talán azért még esetleg kérdőre lehet vonni, ha istenítem mondjuk a tatárjárást mongol szemszögből, vagy az oszmán birodalom janicsárképző gyakorlatát. Azonban annak felemlegetése, hogy a fehérek (sic!) rengeteg rémtettet hajtottak végre, és ezért, most nekem, fehérnek be kellene húznom fülem-farkam, hát hogy is mondjam.... kinyitja a bicskát zsebemben, mert vége hossza nem lenne annak a felsorolásnak, amely a fehérek ellen elkövetett rémtetteket részletezi.

De van egy másik bajom ezzel a BLM világjárvánnyal.

A követői amint azt videók tucatjaiban láthatjuk, egy olyan népség felsőbbrendűségét igyekeznek előmozdítani, amely egyáltalán nem az. Egyszerűen azért, mert korábbi erőszakot ugyanazzal az erőszakkal, ugyanazzal a vak pusztítással igyekeznek 'helyretenni', amelyet mondjuk így elszenvedtek az őseik. Akkor kérdezem én, miért különbek ők, hogy most olyanokat próbálnak erőszak alá vonni, akik konkrétan semmilyen formában nem felelősek a sérelmeikért. Röviden mivel különbek azoknál, akik ellen tiltakoznak? Mivel? Akkor hol az erkölcsi jogalap?

2020. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!