Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok! Nem ciki számotokra,...

Balosok! Nem ciki számotokra, hogy a ti imádott vezéreteknek, gyurcsánynak még doktori címe sincs, ellenben a miénknek, Dr. Orbán Viktor Miniszterelnök Úrnak van, SŐT, a világ legjobb egyetemére, OXFORDRA járt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 19:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%
balosok nektek nem ciki gy németh erzsike, aki egész életében csak politikus volt mégis milliomos?
2020. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

"Nem ciki számotokra, hogy a ti imádott vezéreteknek, gyurcsánynak"

Azt nem tudom a balosoknak mi ciki, de a jobboldalnak biztos ciki hogy ilyen agyhalottjai vannak, akik szerint minden balos gyurcsányt tekinti a vezérének.

2020. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Nekem gyurcsány nem vezérem lol :D
2020. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom, hogy ezt egy narancsos Fidióta nyugdíjjas tette fel. Szóval a kérdésedre a válasz:


Egyáltalán nem ciki! Nézzük Mészáros Lõlõkét. Tíz év alatt a gázszerelõ olyan sokat keresett az üzleti agyából, hogy dollármilliárdos lett. Õ se doktor csak egy mezei oligarcha, mint az összes többi.

Gyurcsány is egy barom volt, de ez a kérdés lényegtelen.

2020. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14%

szerintem a bolsi DK nyugger fejed előbb gy németh erzsikéről meg czeglédy csabiról daloljon

és csak utána legyen pofája narancsos fidiótázni meg lölőzni

2020. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
A DK-t se szeretem, maga nem tud olvasni vagy mivan magával?
2020. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Neked nem ciki, hogy az imádott Orbánod a világ legnagyobb éhenkórász tolvaj szardarabja?
2020. jún. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17

csak az agymosott fideszeseket nem zavarja

2020. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Balosok és fideszesek, nem ciki számotokra, hogy állandóan egymást szapuljátok, ráadásul ilyen alacsony szinten?
2020. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!