Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieknek hogy esett...

Az ellenzékieknek hogy esett az álmentős botrány?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van itt sok ellenzéki, nagyon sokan írogatnak itt.


Hogy esett nektek az álmentős botrány?


Nagyon sok általatok nagyra becsült médium, politikus belefutott.


Pl. Index, 444, atv, de még nagy neves külföldi lapok is, a klubrádió többször Athinát hívta fel, hogy jelentsen, mi újság az egészségügyben.

A hallgatók pedig szörnyülködtek.


Most már Szabó Tímea is sunyin tünteti el a facebookról a nyomokat.


Az ellenzéki szavazók szerint mennyit gyengített a társadalmi támogatottságukon ez az eset? Ezzel simán vissza lehet vágni ha az egészségügyet kritizálja az ellenzék ezután.


2020. jún. 12. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Mivel az ellenzéknek van önkritikája, így elítélték a dolgot.

A Fidesz magyarázná, hogy Soros miatt van.

2020. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Az ellenzékieknek ez semmit se jelent, mantrázzák a hazugságot, vagy hazudnak még egy jó nagyot, vagy tovább erősítik, hogy de, az úgy van.

Kb ezt várhatjuk tőlük.

2020. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

#1 Az ellenzékieknek van önkritikája. Bruhahahaha..

Ezért a vezetőtök Feri, aki egy egész országot vitt bele a romlásba és hazudott reggel, éjjel meg este? Ezért vannak olyan politikusaitok akik nevetségessé tesznek titeket évek óta a földön fetrengéseikkel, ajtónak szaladgálással, a qrva nagy képek előállításával? Ezért választottátok meg Kispesten azokat a politikusokat, akik saját maguk mesélik el nektek, hogyan kell elnyúlni a pénzeteket és aki nem lop el tőletek évi száz milliót az nem is ért semmihez? Ezért kap egy elítélt bűnöző, Czeglédy szerződést Budapesten?

Komolyan? Az az önkritika, hogy még mindig közöttetek van aki a bajai videóval kampányolt, aki részt vett az őszödi beszéd elhangzásakor a pártgyűlésen, aki azt hazudta hogy Orbán lányát katonai géppel fuvarozzák?

2020. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ellenzéki vagyok, hát elég ciki. Jól megszopatta őket a csaj, de ők is hibásak, hogy nem csekkolták le komolyabban.
2020. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"ÓBááán meg mészáós lőinc, őhibájuk az egész."


Remélem valami ilyen választ szerettél volna hallani.

2020. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első fázisban a szokásos örömködés volt. Mármint ismét fogást találtunk a Brüsszel-migráncs-Soros vonalon mozgó egybites krumplival megvehető vidéki Fideszeseken.


A második fázisban még ment a mentegetés, hogy Korózs Lajos nem médiaszakember, stb.


A jelenlegi fázisban meg már inkább az elhallgatás.


Krekó Péter politológus mondta jól. Ezzel az üggyel a legnagyobb öngól az ellenzék számára, hogy volt egy téma, és minden bizonnyal történtek is sajnálatos halálesetek a kórházkiürítések okán.


Ezt a témát fel lehetett volna karolni nem feltétlenül most, és megfelelő tények ismeretében jogi segítségnyújtással vmelyik ellenzéki párt részéről a későbbiekben, hogy akik emiatt vesztették fel a szeretteik, vmilyen kártérítéshez jussanak.


Ezzel szemben a gyors politikai haszonszerzés érdekében egy 5%-os törpepárt, mely a nagy ellenzéki összefogás része kiállt egy történettel, anélkül, hogy ellenőrizte volna a hátterét, és emlékeim szerint pont, hogy az ellenzéki média leplezte le a történetet, nem a Fidesz, és nem a kormányközeli média.

2020. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ezért a vezetőtök Feri, aki egy egész országot vitt bele a romlásba és hazudott reggel, éjjel meg este? "


És 2010-ben nem le lett váltva ezért? Maradt néhány százezer fanatikus nyugdíjasa és azóta is csak azért van porondon, mert mindneki más bedobta a törülközőt. Hazug felfestése a helyzetnek, hogy a jobbiktól az lmp-n át a momentumig mindenki gyurcsányt fogadja el a főnökének.


"Ezért választottátok meg Kispesten azokat a politikusokat, akik saját maguk mesélik el nektek, hogyan kell elnyúlni a pénzeteket és aki nem lop el tőletek évi száz milliót az nem is ért semmihez?"


Elég szomorú, igen, de nem volt ráhatásom, lévén, nem vagyok kispesti.


"aki azt hazudta hogy Orbán lányát katonai géppel fuvarozzák?"


Nem hazudott semmit, csak benézte és azóta is fut a hibája után. Hazudni és tudatlanul hülyeséget mondani erkölcsileg nem ugyanaz.


Kérdező!


Összességében írtó gáz, ami most a kamu mentős ügyben történt, és itt ugrik ki az ellenzékiség hátránya. Hiába nem vagyok Mszp-s, ha épp ők csinálnak valami hülyeséget, engem is érintetté tesznek. Hiába mond valami hülyeséget Gyurcsány, az egész ellenzéken verik le.

Sok fideszes szokott jönni azzal a dumával, hogy nincs "Ellenzék" nevű párt, ne kezeljük úgy a dolgokat. De ha épp úgy alakul a helyzet, akkor pejoratív jelzőkkel illetik ezt az eddig nem létező "Ellenzéki pártot", hogy tényleg mindenkit lehúzzanak tényleges kapcsolódástól függetlenül.

2020. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ellenzékiként nekem mi a lóasz közöm van ahhoz hogy az MPSZ, dk, Momentum, Jobbik vagy tökömtudja melyik ellenzéki párt mit csinál? Tán párttag vagyok bármelyiknél? Mert én nem tudok róla.
2020. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy sokan meghaltak, vagy állapotromlással járt a hazaküldés, és a műtétek elmaradása. Ezen nem változtat a videó. Bár én nem is láttam, és már törölték.

Azért a "mentősnek" így utánnanézve, konkrétan sehol nincs, sem megcáfolva, sem bizonyítva, hogy tényleg az volt-e. Bár nyilván kamuzik. Viszont nehogy már ennyire nehéz legyen valakinek utánnajárni, hogy mit csinált az elmúlt 43 évben, mégha nem is volt bejelentve. (89 előtt létezett egyáltalán, hogy valaki nincs bejelentve??)

2020. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kórházakból való hazaküldés valós, de ezt is csak a szoci birkák tudták összehozni!

A többi meg lapít mert így lebőgtek.

2020. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!