Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieknek nincsenek...

Az ellenzékieknek nincsenek elveik csak a bukjon a Fidesz?

Figyelt kérdés
Sok ellenzéki képes akár DK-s ra is szavazni csak ne a Fidesz legyen. Undorító. Az az egyetlen elvetek, hogy ne a Fidesz? Kádár után jött Gyurcsány utána Orbán ti meg megint rosszat akartok hatalomra tenni? Szerintem több kéne mint a takaroggy Orbán!
2020. jún. 12. 20:38
1 2 3
 1/27 LazyJones ***** válasza:
74%
Nekem az az elvem, hogy az autokrata törpedúcsét el kell tüntetni, helyre kell állítani a demokráciát, utána beszélhetünk pártpreferenciákról és programokról. Szerintem is több kéne amúgy, legalább egy Orbánt a bíróságra, nem csak szimplán takarodjon, de ebben képes vagyok engedni valamennyit.
2020. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De mi van ha jönne egy újabb rossz rendszer rendszerváltás után? Jött Gyurcsány és Orbán kádár elvtárs után! Orbán ezen az oldalon is szimpatikus volt 2009 ben. Volt egy kérdés, hogy kinek melyik kormány tetszett a rendszerv után és 2009 es kérdés és a legtöbben az akkori egyetlen OV kormányra voksoltak.
2020. jún. 12. 20:43
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az az elvem, hogy kompromisszumkényszer alakuljon ki a parlamentben, értsd: egy pártnak sincs korlátlan hatalmat biztosító kétharmada.


Lehetőleg a kövi választáson listán külön, egyéni körzetekben koordináltan indulnak az ellenzéki pártok és megvan oldva a gondom.

2020. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 LazyJones ***** válasza:
80%
Tudod kérdező, valaki írta itt korábban már, és igaza volt. A gyurcsány-féle MSZP is botrányos volt, de le lehetett váltani. Vityáékat nem lehet, mert mindent besöpörtek a maguk szoknyája alá. Ha az utódja csak annyit csinál, hogy ezt visszaállítja, már azt érzem, hogy jobb lesz a helyzet. Úgyhogy igen, jelenleg úgy vagyok vele, hogy bukjon OV a teljes kompániájával, és majd utána foglalkozhatunk azzal, hogy merre is kellene menni ezzel az országgal, amikor már dönteni is tudunk róla.
2020. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
A jobboldaliak is képesek akárkire szavazni, fidesz, mihasznák, jobbik, csak ne a balliberálisok legyenek. Aztán mivel a fidesz a legnagyobb, ezért "kénytelenek" a fideszre szavazni. Ahogy a baloldaliak "kénytelenek" a dkra. Agyhalottak vagytok mindannyian, te is, kérdező.
2020. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De ha külön lista akkor meg nem lesz kormányváltás. Ha minden ellenzék összefogna se biztos, hogy kormányváltás lenne még akkor se ha megtartanák a szavazóikat. Na de nem csökkenne a pártok bázisa ha akárkivel összefognának vagy igen? Ha lenne egy össz ellenzéki lista rászavaznátok ha hatalomra kerülhetne mindenki? Ott lenne Gyurcsány, Dúró, Toroczkai, FGYA, összes.
2020. jún. 12. 20:51
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Segíts kérdező! melyik pártnak nincs programja a 2009-es EP választások óta?
2020. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Van programjuk de a szavazóikat nem érdekli csak, hogy ne a Fidesz legyen.
2020. jún. 12. 20:59
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

Így van, nehogy a fidesz legyen, ezért szavazzunk dk-ra.

Ahogy a jobboldali szavazók is, hogy csak nehogy a balliberális összefogás legyen, ezért legyen fidesz

2020. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%
Szavaznék én akár Gyurcsányra is, csak a fidesz legyen már egyszer eltakaritva és végleg.
2020. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!